Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok munkát ajánlani gimnazi...

Tudtok munkát ajánlani gimnazistáknak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, a suli mellett kéne vmi diákmunka, vagy alkalmi zsebpénz kiegészítőként. Néztem már diákszövetkezeteket, de a legtöbbnél 18 év fölött keresnek csak.

2012. dec. 27. 16:20
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Látom, nem kaptál választ. Én is tettem fel egy kérdést, de eddig én sem kaptam választ. Tudom, hogy nem ebből fogsz meggazdagodni, de gondoltam megosztom Veled, hátha érdekel.

:)

Ez volt a kérdésem:


Szerintetek hol és mennyiért találhatnék pl. egy ráérős diákot, aki netes hirdető oldalakra feltenne nekem több száz holmit?

Van egy csomó hasznos holmim, és kacatom, amit azért el lehetne adni.(Adnék minden tárgyhoz rövid leírást, és fényképet is.)

2012. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha aktuális még, dobj egy privit. Nem akarom ide kiírni amire gondoltam, mert sok embernek nem tudok vele segíteni sajnos.


Üdv,

Ilona

2013. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Online munkákkal elég könnyedén lehet boldogulni, ha beszélsz nyelvet ,de ez az is kikerülhető, akkor csinálod mikor akarod és néhány egész jól fizet. Különlegles tehetség vagy tudást nem igazán igényelnek www.dissyee.wix.com/cash oldalon nézz szét.

Remélem tudtam segíteni Üdv

2013. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Kipròbáltad,amit a harmadik vàlaszolò linkelt?Bejött?

2013. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!