Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Skóciában egy cukrász mennyit...

Skóciában egy cukrász mennyit keres? Meglehet élni belőle?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy Skóciában mennyit keresnek a cukrászok, de mi Angliában nyitottunk egy kis cukrászüzemet. Jelenleg 3 cukrászom van, de mi még csak megrendelésre dolgozunk. Mivel bőven van munka így én a szakképzett cukrászoknak 10.50 GBP/ órát fizetek. Jobban mondva 2 cukrász keres ennyit. A harmadik cukrász többet keres mert ő a húgom, és őt neveztük ki kis főnöknek..
2012. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Off: "A harmadik cukrász többet keres mert ő a húgom, és őt neveztük ki kis főnöknek.." Gondolom imadjak is a kollegai. :)) Na jo persze ettol meg szerethetik is ha nem jatsza a "kisfonokot".


On: Skociaban ha van munkad abbol meg lehet elni, raadasul a cukraszat szakmunka es nem minimalbert fizet.

2012. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, meglehet belőle élni! Akinek van szakképzettsége és nyelvtudása, az megél.
2012. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Digo.

Teljesen természetes az hogy az többet keres aki a munkaadó. A húgom szakképzett cukrász, így értelemszerűen őt kellett megkérnem hogy jöjjön ki, és dolgozzon nekem. Fél évig csak ő volt, mi csak besegítettünk, és csináltuk amit mondott. De mivel bejött az üzlet,és egyre több melónk lett így kellett 2 ember. A húgom mutatja meg, ő felel mindenért. Bár ők is cukrászok, de ahány ház annyi szokás, ezért kell valaki aki segít másoknak. A húgom jó ember, nem viselkedik kis főnökként.

Azt nem értem hogy így ismeretlenül miért kell rögtön offolni, és a legrosszabbakat gondolni???

2012. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, valóban nem ismerem a húgodat és általánosítottam! Csak már sok olyat tapasztaltam én is mikor a fejünkre rakták a főnök haverjának a fiát nulla szaktudással és a második nap már minket oktatott ki hogy mit hogy kell csinálni. Vagy a mostani szitu amikor az egyik cicababa alkalmazott a főnökkel hentereg és gyorsan feljebb lépett a ranglétrán annál mint amennyit a szaktudása engedne.

Nektek minden tiszteletem, remélem továbbra is felfelé ível a pályátok idekint!

2012. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a cédrus piaci lottózót mondod, mert ott hentereg a Dóri a főnökével?!

Azután ő lett egy olyan kisfőnök féle.

2012. dec. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Abszolút van rá kereslet. Héten is láttam egy-két cukrászatban hogy van felvétel.

Persze nyilván először nem lesz túl sok a pénz, de itt minél ügyesebb vagy annál jobban jársz.

Legalábbis egy cukrász a két kezével lesz sikeres,nem de?

2012. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jan. 1. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!