Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztaltak, rálátók! Melyik...

Tapasztaltak, rálátók! Melyik az érdemesebb a mai világban? Elvégezni a Rendőrtiszti Főiskolát és rendőrnek menni, vagy megtanulni egy jó szakmát OKJ-n?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Végzős vagyok a Szakközépiskolában, és egyre jobban szorít az idő. Szívesen mennék rendőrnek, viszont utánaolvastam és nem feltétlen fizetik meg jól. Érdemesebb egy szakmát választani, ami keresett akár külföldön is? Szeretném ha érvekkel támasztanátok alá állításotokat, hogy melyik jobb, s miért. Illetve aki a szakma mellé teszi a voksát miféle szakirányt javasolna, ami akár egy életen át szalonképes, megállja a helyét és mindig szükség lesz rá?

Előre is köszönöm.



2012. dec. 28. 19:46
 1/9 anonim válasza:
31%
mindenki rendőrnek születik,csak van,aki továbbtanul.
2012. dec. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nalunk a komuvesek, hidegburkolok akkora kiralyok, hogy csak 2-3 honapos hataridovel hajlandoak kijonni hozzank.

De az irasodbol itelve az egyetem se lenne rossz valasztas, mert valasztekosan fogalmazol. Rendornek nem mennek, veszelyes es nem fizetik meg oket.

2012. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az az egyetlen probléma, hogy nem igazán tudom milyen szakirányt választanék az egyetemen ami tetszene is. :/
2012. dec. 29. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondj már "jó OKJ-s szakmát"!
2012. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Látom neked az adón kívül sok hasznod nincsen a társadalomban.. hadd segítsek.


[link]


És örömmel venném, ha olyan válaszadók írnának, akik használható, saját gondolatokkal megspékelt reakciókra képesek. Köszönöm.

2012. dec. 29. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól van fiam, látom 17 évesen már a nagy szád megvan, akkor biztos boldogulni fogsz az életben is. Sok szerencsét.
2012. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a Rendőrtisztit elvégzed, azért nem fogsz olyan rosszul keresni. Ide viszont nagyon jó eredmények kellenek, elég nehéz bejutni. Sok pont kell + az alkalmasságikon is meg kell felelni. Nem szabad összekeverni a rendészeti szakközepekkel, ahová szinte mindenkit felvesznek.
2012. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó az 18-nak is! :)

Rendben, köszönöm! Persze, nem a Rendészetire gondoltam.. én komolyan is veszem, küzdeni szeretnék azért, hogy lehessek valaki. Még egyszer köszönöm!

2012. dec. 31. 15:40
 9/9 anonim válasza:
Ha érdekel még ez a téma, írj privátban!
2013. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!