Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amerikában New Yorkban melyik...

Amerikában New Yorkban melyik szakmával lenne esélyem elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Gépészmérnök vagy Építészmérnök

De ha valaki tud mást meghallgatom.



2012. dec. 30. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van zöldkártyád?
2012. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

nem mert még 13 vagyok...

ezért kérdeztem a szakmát hogy mit válasszak

2012. dec. 31. 00:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Jelen állás szerint a modern világból az USA_ba a legnehezebb kijutni dolgozni az EU-ból.
2012. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha nincs zöldkártyád, akkor tök mindegy, milyen állásod van, nem fogsz tudni kijutni. Sajnos most ez a helyzet. :(
2012. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen egyelőre még középiskolát kell választani, nem egyetemet / főiskolát.
2012. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Ja, aztán meg minek szívni az USA-val, mikor EU-s állampolgárként bármelyik nyugat-európai országban sokkal könnyebben el tudsz helyezkedni, és még közelebb is van.
2012. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt bevándorolni az USA-ba nagyon nehéz, ahogy előttem is írták.


Másrészt 22-23 éves leszel, mire meglesz a diplomád. 9-10 évre előre kéne megmondanunk, hogy mennyit fog érni a a szakmád, ez finoman szólva is majdnem lehetetlen. Senki se tudja, hogy addigra hogy fog állni az USA munkaerőpiaca.

2012. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Ha nincs zöldkártyád, akkor tök mindegy, milyen állásod van, nem fogsz tudni kijutni. Sajnos most ez a helyzet. :("


Miért írjátok mindig ezt és hasonlóakat? Jól képzett orvosokat, mérnököket stb. tárt karokkal vár az USA mindig. "Agyelszívás" ugye.

2012. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát, most nem a legjobban:


[link]


És az a baj, hogy megint magukkal fogják rántani a világ többi részét a szemetek.

Nincs elég nagy válság, ők most (megint) csinálnak még egyet.

2012. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Miért írjátok mindig ezt és hasonlóakat? Jól képzett orvosokat, mérnököket stb. tárt karokkal vár az USA mindig."


Hát bár így lenne, de nincs!!

Nekem minden álmom USA, de lehetetlennek tűnik, hacsak nem megyek oda férjhez, vagy nyerek a zöldkártyalottón. Így megy ez.

2012. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!