Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkát keresnénk párommal,...

Munkát keresnénk párommal, Európán belül. Ötleteket, lehetőségeket keresnék. Találni még valahol? A többi lent.

Figyelt kérdés
Párom 45/N én 40/F vagyunk.Párom varrónőként végzett, majd betanított munkát végzett, nyelvet nem beszél.Az én végzettségem gépi forgácsoló,esztergályos.1990-ben végeztem 1993-óta nem álltam esztergapad mellett, CNC képesítésem nincs.17 évig vezettem, a jogsim A B C E kategóriákra érvényes.Elég jól boldogulok a némettel, mert amíg nemzetköziztem jóformán csak német nyelvterületre jártam.Van targonca 5-tonnáig, és Caterpillar 262 (mint a BobCat)nehézgép kezelő papírom.Van még alapfokú Ív és lánghegesztői vizsgám is, sajnos Co-nélkül.Dolgoztam fém munkákat végző cégnél 9 hónapot szemcseszórón, most egy vegyiáru raktárban vagyok raktáros.Szeretnénk olyan munkahelyet találni Ausztria, Németország, Svájc, Hollandia, ahol hagyják megélni az embert.Párom most is kinn van az USA-ban, de nagyon messze van, és nagyon nem jó egymás nélkül.Ha tudtok valamilyen munkaközvetítőt aki megbízható, vagy valami kinti tapasztalatot, hogy merre kellene próbálkoznunk, azt nagyon megköszönnénk!Tisztelettel Erika, és Laci.

2013. jan. 2. 18:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!