Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha van egy festő szakmám és...

Ha van egy festő szakmám és biztonsági őr képzésem, szerintetek abból meglehet élni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát itt gyakran olvasom, hogy a fiataloknak nem kellene főiskolára / egyetemre menni, amivel utána nem találnak állást, hanem szakmunkásnak, mert sehol nincsenek festők, vízvezetékszerelők, villanyszerelők stb.


Tehát nem is értem a kérdésed, hogy a festő és biztonsági őr szakmákkal miért kérdezel ilyet, hát gondolom holnap is mész dolgozni, hiszen szakképzettekre igen nagy kereslet van ebben az országban.

2013. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most még rengeteg festő van de úgy vettem észre hogy jobban az idősebbek közt. 35.000-es városban a tavalyi évben kb 30 festő végzett és közülük van aki külföldi, vagy másik városban lakik.


Szerintem manapság Magyarországon semmiből se lehet megélni. Ha nincs az embereknek pénzük akkor ki fog festetni? Van olyan rokonom aki 10 éve festetett utoljára pedig ő nem munkanélküli. Nálunk se lenne festés ha nem lennék festő.

2013. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!