Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországi vagy Ausztriai...

Németországi vagy Ausztriai munkakeresésben valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a párommal még az éven kimenni külföldre. Németország vagy Ausztria.
2013. jan. 6. 19:38
 1/9 anonim válasza:
Beszélitek anyelvet?mármint németül?ha nem el se induljatok..akárhová kerültök orvosi vizsgálatra kerül sor ahol 3 fél (pl Tolmács)nem lehet jelen mivel sérti az orvos páciens közötti titoktartási kötelezettséget.
2013. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én Sopronban lakom az osztrák határnál,tudom kint mik a feltételek stb.először is mik a szakmátok?mert akkor tudnék segíteni hogy milyen írányban induljatok el
2013. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ha tudod mik a feltételek akkor alapból azt kérdezhetnéd hogy tudnak e németül...
2013. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Tisztelt3!Ausztriába nem minden hellyre kell a nyelvtudás
2013. jan. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es! Közepes némettel, de szakma nélkül, csak érettségivel van esély kint?
2013. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem most azonnal szeretnénk kimenni, kb fél éven belül,nyár vége felé. Én most kezdtem el tanulni a németet,a párom alapfokon beszéli. Az én szakmám OKJ ápoló, fogászati asszisztens,illetve pedagógiai asszisztens. A páromé pincér, most fogja a targonca vezetőit megcsinálni, gyakorlata épületek külső szigetelésében van,gipszkartonozás. Bármit megtanul,és elvállal. Én kerti munkát, mezőgazdasági munkát is szívesen vállalok. Állatokkal is nagyon szívesen foglalkozom. De ha konyhai munka, vagy takarítás akad az sem gond.
2013. jan. 7. 21:56
 7/9 anonim válasza:
Ha valaki alapfokúan tud az jó kint,de a pincéreknek perfektül kell tudni a németet.Bátyám már 5 éve kint van eisenstadt-ban soprontól 20 km-re újságot szór hétvégente kell menni éjszakánként és havi 1200 eurót keres,nem erölteti meg magát én gumiszerelő vagyok és 1600 eurót keresek havonta,és alapfokúan tudok németül csak azt kellett megtanulnom amik a szakmáhozz kellett,az osztrákokkal az a baj hogy ők tökéletes munkát szeretik,kényesek,tiszták.Ha valaki ausztriába akar kimenni annak sopronban kell előbb letelepednie és dolgozni ugródeszkának
2013. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem, de akkor érettségi elegendő?
2013. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kint nem számít még ha diplomata is vagy értsd a szakmát és beszélj kicsit németül,mivelhogy az osztrákok lusták dolgozni meg tele vannak pénzzel nem utasítják vissza a munkaadók a magyarokat
2013. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!