Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni a...

Attila1020 kérdése:

Mennyit lehet keresni a Mcdonaldsban teljes munkaidőben és 3 műszakkal?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Keveset...Nagyon keveset. Emellett elvárják a rendszeres túlórát, bármikor képesek felhívni, hogy ugorj be valaki helyett. A műszakvezetők egy része beképzelt, bunkó, műveletlen paraszt, aki egész nap azt figyeli mibe tud belekötni. Ebből a fizetésből nem lehet megélni, csak az idegeidet teszi tönkre az egész napos hangos sípolás(grill, olajkádak, toasterek stb...) és a sok gyökér vendég/dolgozó.
2013. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 djvargesz válasza:
Ez egy nagy marhaság! A fizu terén tényleg nincs sok jó tapasztalatom viszont sok a pozitívum a McDonald's-ban való melóval kapcsolatban! Van sok pörgés, jó értelemben ami élvezhető is, nagyon fiatalos és jókedvű társaság, emelett sok helyen szuper hangulat, persze ez étterem függő! Ha pedig kitartó vagy és szorgalmas, látják rajtad a fejlődést akkor fizuemelés, oktatóvá kinevezés és még sok más is várhat rád, de persze a sok gyökér nem tudja értékelni hogyha a pénzért már meg kel emelnie a kis seggét és dolgoznia kell! Én élvezek McDonaldsos melós lenni emellett van időd más munkákra is, nagyjából beleszolhatsz, hogy melyik nap, mikor szeretnél menni dolgozni hiszen van egy saját kis beosztás kérelmed amit nekem általában figyelembe is vesznek, szóval csak ajánlani tudom!
2013. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na azt ne mondd nekem, hogy te élvezed ezt... komolyan mondom kiröhöglek... melyik mekiben dolgozol? Vagy talán téged minden nap visznek a trófeába? Ha neadjisten megbetegedek már kérdezik, hogy fel akarok-e mondani! Ugyanmár!!!
2013. febr. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 djvargesz válasza:

Erre csak azt tudom mondani, hogy minden Mekiben mások a dolgozók, más a hangulat és teljesen más minden! Nincs ugyan olyan! Engem kétszer küldtek kölcsönbe más mekibe mert kellett az ember és szinte kínszenvedés volt mert tényleg észre lehet venni hogy nincs 2 egyforma étterem!

Viszont hála istennek én egy élvezhető helyen melózok, amihez persze eleinte kicsit hozzáállás kérdése volt a beilleszkedés!

2013. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Èlvezni "ezt hogy lehet?

Ha tehetnèm ma felmondanák! A legtöbb műszakvezető egy kösög. A folyamatos hajtás ki kèszíti az embert. Minden sipol. A fizetès kritikán alluli ehez a munkához. A dolgozók nagy rèsze is hülye. A beosztásról annyit hogy èn 8 órába vagyok fel vève de egy hèten van hogy 4 alkalommal 10 órázok, vagy egy kèt órával túl órázok amit nem fizetnek ki. A beosztás kèrelmem nem igen veszik figyelembe. Èn vidèkről járok be. De nem èri meg. Ez a sok pörgès, sieteès egy idő után tönkre teszi az embert. Ha lenne 3 azonos műszakvezető a jó fajtából akkor jó lenne. Ja ès úgy tíz órázol hogy 20 perc szünet van. Amit le kell dolgoznod... hát ilyen.... :(

2014. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!