Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miskolcon szeretnék munkát...

Miskolcon szeretnék munkát találni, milyen oldalakat ismertek, ahol megpróbálhatnám?

Figyelt kérdés

Topjob.hu és áfsz.hu -n próbáltam eddig.Regisztrált munkakerső vagyok, pályakezdő.Munkakereséssel kapcsolatban is szívesen fogadok tanácsokat!

:)

22l


2009. aug. 28. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a gondom csak 27 éves pasi vagyok, nem találok munkát miskolcon, bocsi az offért. Van még a profession, jobline, workania, jobpilot. A boon-on a munkaügyi által nyilvántartott üres állások. Nézegesd a szuperinfót, észak-ba nézzél bele. Az online jelenkezés általában nem válik be, még visszaírni sem képesek. Picit nagyobb az esély a postai levélben elküldött jelentkezéseknél. Írjál egyszerű jó áttekinthető tartalmas önéletrajzot. Esetleg ha van elképzelésed, hol dolgoznál, menj el személyesen önéletrajzzal és ajánljad magad, hagyj ott 1 önéletrajzot, ha pillanatnyilag nem is tudnak lehetőséget adni, kérd hogy ha van lehetőség értesítsenek. Én újabban így járok cégekhez érdeklődni, de sajnos nincs ismeretségem, már elképzelésem sincs hogy hova lenne még érdemes benézni.
2009. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja még előző vagyok, fényképes önéletrajzot csinálj. Nem azért mert a kinézet a lényeg, de mégis meg akarják nézni a leendő dolgozókat, sok helyen kérik a jelentkezésnél hogy fényképes legyen.
2009. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez jó, köszi, sokat segítettél! Lényegében nem nagyon tudom, hogy hogy működnek a dolgok.Két helyre beadtam jelentkezést,onnan várom a visszajelzést, meg egy helyre majd elviszi egy ismerősöm az életrajzomat, bár ott mostanában nincs felvétel.Az a gond, hogy igazából nekem sincs ötletem, meg pályakezdőként meg minuszról indulok a legtöbb helyen :S
2009. aug. 28. 16:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Az önéletrajzban segítettek, szóval az jó lesz azt hiszem :) (remélem)
2009. aug. 28. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Mostanában sajnos ilyen rossz helyzet van. Nem nagyon lehet mást csinálni csak jelentkezgetni minden felé és hátha valahonnan visszajeleznek. Van ahol felveszik a pályakezdőt is ha szükség van munkaerőre, mert olcsóbban dolgoznak, és olyan munkahely szinte nincs ahol nem kell valami újat tanulni.
2009. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Találtam még két lehetőséget jobb híján :S de nem fűzök hozzá túl nagy reményeket, köszönöm a segítséget :)
2009. aug. 28. 18:00
 7/9 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet azokkal a helyekel, amiken csak e-mail címet adtak meg?Ott csak megnézik...
2009. aug. 28. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ahol csak online jelentkezés lehetséges. Elég komolytalan, mert az e-mail-t általában nem az a személy kapja meg aki dönt. Pl. rosszul ébred a titkárnő és kitörli a fele e-mailt ami beérkezett! Ha olyan állás van, a cég nevét tudod keress rá, általában egy honlapja van minden cégnek, ha megtudod a címét postai úton küldjed egy kis motivációs levéllel az önéletrajzot ajánlva.
2009. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Óh köszönöm, ez jó.Működik is, nem fognak hülyének nézni?Még ilyenről soha nem hallottam :)

Az egyik helyről küldtek automatikus válasz e-mailt, hogy ha 3 héten belül nem kapok visszajelzést e-mailen, vagy telefonon, akkor tekinsem tárgytalannak az ajánlatot.Hát szerintem már ez is tök jó, hogy legalább egy ilyet küldenek :)

2009. aug. 28. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!