Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetek tűzoltó ha 163cm...

Lehetek tűzoltó ha 163cm vagyok? Kondícióm meg lenne hozzá, csak nem vagyok benne biztos ekkora magassággal felvesznek. F/20

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 20:28
 1/5 anonim válasza:
Ismerek egy rendőrt aki a minimális magasság alatt volt de Elsőként végzett a fizikain + ha normális vagy kitartó, elszánt akkor szerintem lehetséges de akkor légy kemény!
2009. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Na én most úgy válaszolgatok, h. fogalmam sincs, van-e valamilyen határ a felvételnél.

De !

Valszeg tudod, h. vadászrepülőknél, harckocsizóknál van egy felső határ (!!!), mert be kell férnie a delikvensnek a gépbe. Nos a tűzoltófecsik kissé tágasabbak, nem is a fecsibe való beférés számít bárhová is.

Gondoljuk csak tovább, mikor, hová milyen paraméterekkel kell munkát végeznie egy tűzoltónak ? Ha elkötelezett érdeklődő Vagy, akkor tudod...

Nem fogalmazódott ez meg még általam fellelt helyen, de szabályosan előny egy tűzoltónál, ha a megfelelő kondíció mellett sokkal több helyre befér, feladatot el tud látni, problémát meg tud oldani, mint 2 méteres 110 kilós deltás társa.

Szóval ennél a hivatásnál ez nem lehet hátrány még egyszer hozzáteszem: SZERINTEM.

A nagy, robosztus méret okozott már a tűzoltásban problémát. Nem láttam, de szinte szállóigévé vált egy szép nagy tűzoltóemberke beszorulása egy tetőkibúvóba, amihez képet is fogok prezentálni minnyá.

A tűzoltás csapatmunka: szükség lehet ilyen és olyan tűzoltókra is. A kisebb méret előnyeit már ecseteltem . A nagyobb méret meg jól jön pl. elrettentésként :), de egy ilyen szép nívójú kolléga lehet, h. 2x annyit meg tud emelni, mint Te.

Helyed lenne tehát, küzdjél érte, én szurkolok Neked !

2009. aug. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Na megvan a kép:

[link]

a 13. képet keresd !

És vedd észre a sisakon lévő 3 csíkot ! Khmmm...


Ami még bejáccik ennél a melónál: gyors helyzetfelismerés, reagálás, a szakmai ismeretek tökéletes tudása és alkalmazása, csapatmunka, felelősségérzet bajtársaid iránt, döntéshozási képesség, erőnlét (ne mán takony módon essél be egy húzós 48 után, mert ezzel a többieket IS viszed a makkosba).

Mint látod, a méretről szó sincs sehol... :)

Élcelődés tárgya bizta leszel, de sz@rni rá !

2009. aug. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ja, és lécci nyomasd már ide nekünk, mire jutottál !

Tényleg kíváncsi vagyok/vagyunk...

2009. aug. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kommentek hatására még jobban meg jött a kedvem hozzá, hogy megpróbálkozzak a tűzoltóságnál, de sajnos csak jövőre tudok jelentkezni, mert még érettségire járok. De akkor biztos megfogom próbálni:)


Még egyszer köszönöm a válaszokat és még várom őket

2009. aug. 29. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!