Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Spanyolországban mennyi az...

Spanyolországban mennyi az átlagfizetés?

Figyelt kérdés
400 euróból hogyan lehet gazdálkodni,nem vagyok nagy igényű,első sorban azok véleményére lennék kiváncsi akik ismerik az erasmus programot,és voltak már spanyolban.

2013. jan. 15. 13:51
 1/8 anonim válasza:

750 euro a minimalber.

Alberletbe leszel? Vagy koliba? A program fizetni?

Ebedelni fogsz egyetemen? Vagy fözni magadnak?

Dohanyzol?


Ha a program fizeti a szallast es sikerül megoldanod, hogy az egyetemen menzajan ebedelj, akkor siman ki fogsz jönni.

Ha föznöd kell es szallast fizetni, akkor majdnem hogy eselytelen.


De ezek csak a legfontosabbak.

2013. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4en szeretnénk egy szobában,vagy lakásban lakni,azt mi kell fizetnünk,nem dohányzom,kaja biztositva lesz.Egyébként lehet 500 euro csak én a minimálisat saccoltam,mert még az egyetemi tanács nem egyeztetett az összeget illetően.
2013. jan. 15. 15:28
 3/8 anonim válasza:

Melyik varosban lesztek?

Igy, hogy negyen lesztek, kaja is megoldva, valoszinüleg eleg lesz a 400 euro is.

2013. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sevilla.vagy cadiez
2013. jan. 15. 16:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Cadiz
2013. jan. 15. 16:38
 6/8 Orihuela válasza:
Biztosan ki lehet jönni 400 euróból, ha négyen együtt lesztek és kerülitek a vendéglátó helyeket.
2013. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én Cádizban vagyok 5 hónapja, havi 440 eurót kapok ösztöndíjként, abból kijövök (200 albérletre, 100 kajára megy el egy hónapban), persze azért nem egy spanyol életszínvonalon (nem járok étteremben, bárokba nagyon, stb.). Főleg az albérlettől függ a havi költésed, elég sokak a magyarhoz képest, de ha 4-en vesztek ki egy lakást az a legjobb, 600-700 körül tudtok találni 4 személyre jókat (szóval fejenként akár 200 alatt), ha csak szobát veszel ki az drágább.

Az átlagfizetés nettó 1350 euró, a minimálbér 650 körül van. Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan.

2013. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,ha valami biztosat megtudod,majd kérdezek...:D
2013. jan. 19. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!