Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet viszonylag...

Hogyan lehet viszonylag gyorsan sok pénzhez jutni, Howrse.hu -n?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 17:27
 1/4 anonim válasza:
Szavazással (ami most nem lehetséges) vagy hogy eladsz pár lovat,vagy pár almát öregedési pontot stb.
2013. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Add el a dolgaid vagy a lovaid.Énnekem mindig megtetszik minden ló ezért amikor sok lesz eladom és sokat kaszálok vele.3 nap alatt egy csomó pénz összegyűlik nekem is 500 volt 3 nap múlva 50000.Gyors. :)

2013. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii... ((sajnos, nincs eladni aló lovam sem.. .
2013. febr. 2. 17:07
 4/4 anonim válasza:
Nevelj egy 0.00 képességi ponttal rendelkező csikót 25 éves koráig, úgy, hogy nem kap semennyi lovaglóleckét, nem viszed kilovagolni, és nem tréningezed. Tehát úgy, hogy 0.00 képességi pontja maradjon 25 éves koráig. Akkor rakd be árverésre pl. 15 ezer EQ-ért, és majd fellicitálják. Én így pl. 90 ezer EQ-t szereztem.
2013. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!