Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyi (női) "hierarchia"?...

Munkahelyi (női) "hierarchia"? Kinek milyen tapasztalata van ebben?

Figyelt kérdés

Jelenleg olyan munkakörben dolgozom, ami nem a végzettségemnek megfelelő, sőt, 8 általánossal vagyok bejelentve, sajnos. Természetesen mellette próbálkozom az elhelyezkedéssel és céljaim is vannak.


Viszont egyes kolléganőim (nem tudom miért, de) nem szeretnek, sőt, direktbe hülyének néznek. Még fiatal vagyok, tanult, diplomám van, mindig mosolygok, senkivel nem beszélek lekezelően, és mégis...


A nők ennyire tudják utálni a másikat? Tapasztalatokat szeretnék kérni, ti hogy viselkednétek az ilyen (műveletlen, lekezelő) nőkkel? Szerencsére van akivel jó a kapcsolatom (viszont az említett egy-két ember vele sem viselkedik tisztességes formában). De így mégiscsak könnyebb elviselni a mindennapokat.


Kinek van/volt hasonló tapasztalata? Ti hogy kezeltétek a helyzetet? Köszönöm a hozzászólásokat!


2013. jan. 19. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most én leszek a nagy hímsoviniszta, de én soha nem dolgoznák nőkkel, de csajoktól is ezt hallom, h 100* inkább férfiakkal, mert amit a nők művelnek az kész.
2013. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyen tehenészlány stílusú munkatársnőkkel nem érdemes foglalkozni!


soha nem szerettem nőkkel dolgozni, eddig minden munkahelyemen megcsinálták nekem a cirkuszt


az egyik leányka mindig kaffogott velem, gorombán szóltam vissza, erre futott a főnökhöz, a barátjához, közösen megbeszélték, hogy én ANTISZOCIÁLIS vagyok :-)


a nőkkel a munkahelyen az a gond, hogy mindig próbálnak előnyöket kihasználni a többi melóssal szemben, meg megy a hiszti, hogy én ezt meg azt nem akarom csinálni...

mellbedobással akarnak érvényesülni


mi a különbség a nő meg a férfi munkatársakkal szemben?


ha több férfi összekerül, megy a közös bohóckodás, a nők meg marják egymást


a volt főnököm is megmondta, hogy több gond van a 3 nővel, mint 30 férfival a melóhelyen

2013. jan. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, amiket leírtatok, az mind így van. Komolyan borzasztó, hogy egyes nők mikre nem képesek, hogy a főnök rokonszenvét elnyerjék... Köszönöm a hozzászólásokat!
2013. jan. 20. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!