Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Sparban mi a dolga pontosan...

A Sparban mi a dolga pontosan egy szakeladónak?

Figyelt kérdés
A hirdetésben amire jelentkeztem csak ennyi szerepelt. És most behívtak interjúra. Ez viszont elég kellemetlen, hogy nem vagyok tisztában a dolgokkal. Külön kerestek ugyanakkor még pénztárost, és árufelöltőt is. Ezért nem tudom hogy akkor a sima eladó mit csinál? Az akkor csak húspulti eladást jelenthet?
2013. jan. 23. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A szakeladó az, aki a vásárlótérben mozog és még a pénztári fizetés előtt segíti a vásárlókat.

Ilyenek szoktak lenni főleg az elektronikai cikkeknél álldogáló alkalmazottak, akik segítenek a bővebb tájékoztatást igénylőknek. De a Sparban például külön ember van a zöldségek, gyümölcsök lemérésére is (nálunk). Akár ezt is jelentheti.

Talán még húspulti eladást is, igen.

2013. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!