Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen nettó keresetre lehet...

Milyen nettó keresetre lehet számítani hazánkban, budapesti régióban az alábbi (rabszolgatartó) cégeknél?

Figyelt kérdés

McDonalds, Burger King, KFC, Starbucks, Hard Rock Cafe, Tesco, Auchan, Lidl, Aldi, Penny, Subway, Spar...stb

Aki tudja, vagy tapasztalta, tapasztalja, írja le.

Köszönöm!



2013. jan. 23. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Tescóban diákként dolgoztam 4 és 6 órákban.

Nappal az órabér 450 forint, esti műszakban (minden óra, amit este 6 után töltesz ott) 530 forint. Heti 3-4-szer jártam esténként és a hatórásnál, vasárnapi pótlékkal olyan 50 ezret kerestem.


A mekiben a 6 vagy a 8 órás munkarend közt lehet választani, én ott is hatost toltam.


Mindkét helyen élveztem a munkát a csapattól függetlenül, egyáltalán nem találom rabszolgatartónak őket. Ha nem lazsáltál és teljesítettél mindent, ők is jók voltak hozzád. Még a kevésbé emberbarát vezetők is sokkal megértőbbek, ha nem úgy áll valaki a munkához ahogy te (legalábbis ahogy a kérdésedből látszik). Még ma is örömmel gondolok vissza mindkét munkámra, mert szerintem részben ezeknek is köszönhető, hogy nagyon hamar állást kaptam a diploma után, pedig nem egy hiányszakmában végeztem. De itt megtanultam milyen a munka világa, egy munkahely működése alapjaiban. Plusz a munkatapasztalathoz is írhattam valamit és az itt szerzett fizetéseket mind eltettem későbbre.


Azt tudom még, hogyha 8 órás leszel felnőttként, mindkét helyen elvileg a minimálbért kapod, ami most nettó 64 ezer 190. Legalábbis pár éve még így volt.

2013. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem a munkához való hozzáállásommal nincs gond, mert én az a típus vagyok, aki fogja és csinálja.Mással nem szeretek foglalkozni, csak a munkával.Mivel ezért vagyok ott.

Nekem a sokszor lehetetlen ember okoznak problémát a legtöbbször.Nem szívlelem, ha akadályoznak a munkában.Ezeken és hasonló helyeken sanszos hogy mindenki alád pakol hogy ne csak munkából álljon a napod, hanem még idegeskedj is egy csomót.Amit nem értek mire jó, ha az ember végzi a munkáját tisztességesen, minek kell cseszegetni?Plusz a fizetés meg nevetséges.Ezért rabszolgatábor az ilyen hely.De vannak akiknek lehet jó tapasztalata ezen a téren, nem tagadom, nem vagyunk egyformák. :)

2013. jan. 23. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Oksa, én is megláttam hogy nem munkakerülő vagy :D


Ha van még kérdésed, nyugodtan tedd fel.

2013. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!