Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sürgősen kellene munkahelyet...

Sürgősen kellene munkahelyet váltanom, de mi van ha túlképzettnek tartanak, pedig elvállalnám a kevesebb pénzt? 23L

Figyelt kérdés

Sürgősen kellene munka, mert a mostani munkahelyen kezd fél éve tarthatatlan lenni a helyet. BÁRMIT elvállalnék átmenetileg, csak az a baj, ha pl egy gyárba jelentkeznék, onnan elutasítanak, mert túlképzett vagyok (két nyelv, stb.)

ha elfogadom azt a nyomorult összeget, akkor nem mindegy nekik mit végeztem?!? le se tudom tagadni a munkahelyem, most akkor haljak éhen, vagy mi?


nem vagyok kényes, lennék én soron, ha kell onnan tornázom fel magam, de most ilyen helyzetben csak a "flancos" munkákat fogadjam el? Mit lehet ilyenkor tenni?


2013. febr. 4. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem azért nem vesznek fel, mert túlképzett vagy, hanem mert az egyszerű munkákra mostanság irdatlan mennyiségű a jelentkező. Nincs könnyű dolgod, végzettségednek megfelelő, rendes állást tudnál a legkönnyebben szerezni.
2013. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, ez a "túlképzett" szöveg már nincs..

van olyan, hogy a főnök nem érzi jól magát, ha képzettebb a beosztott, ezért inkább nem veszi fel- de ez esetben ez jobb is a szegény delikvensnek. Isten őrizz,egy aberrált, kisebbrendűségi komplexusos főnök alá tartozni. brrr. Van olyan, hogy normális, tudja, nem a végzettségtől függ az emberség, a jóság, és alkalmaz olyat, akinek magasabb a papirusza - na az jó.

2013. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
TAGADD LE! Miért kell neked feltétlenül beleírni a CV-dbe, hogy diplomád és két nyelvvizsgád van? Ha behívnak meg játszd a hülyét, és fel vagy véve. Ahogy a nagy fejvadász oldalak is tanácsolják, szabd az adott cégre, az adott pozícióra az önéletrajzod! :D:D Magyarul tagadj és hazudj, illetve bólogass ha valamit mondanak.
2013. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
diplomám nincs, csak okj, és tegyük fel nem írom bele a nyelveket, de attól még az előző munkahelyemet nem tudom letagadni, és abból úgy is kiderül minden...
2013. febr. 4. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Miért ne tudnád letagadni egyben az előző munkahelyed is? És miért ne kamuzhatnád be helyette, hogy takarítónő voltál 3 évig egy irodában vagy egy bevásárlóközpontban?


Egyébként tolmács voltál vagy műfordító? Vagy milyen munkahely ez, hogy nem lehet a nyelvtudást letagadni?

2013. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nyelvtudásnak mindenhol örülnek... nyugodtan írd be.
2013. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
logisztika és értékesítés autóiparban, plusz fuvarszervezés..
2013. febr. 5. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Így tényleg nehéz. Én tényleg csak azt tudom javasolni, hogy tagadd le az előző munkahelyed, illetve hazudj valamit. A mai világban sajnos csak így lehet érvényesülni... Esetleg adj meg más pozíciót az előző munkahelyeden, tehát, hogy nem fuvarszervező voltál, hanem teszem azt komissiózó...
2013. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért egy érettségivel meg némi logisztikás munkával még nem leszel túlképzett :D

Pont ideális egy raktárban dolgozáshoz.

2013. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!