Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Matematika-Fizika tanárként...

Matematika-Fizika tanárként az iparban?

Figyelt kérdés

Nos mérnöknek nem tudtam sajnos tanulni, a saját városomban kellett maradni. Szegeden tanulok matematika szakon és elgondolkodtam azon, hogy mat-fizika tanár lennék, de tanítani nem szeretnék, sokkal inkább az iparban dolgoznék. Németül felsőfokon és angolul középfokon tudok már. (az angol felsőfokra szeretném még felpofozni)Pl. arra gondoltam, hogy az autóiparban minőségbiztosításban vagy ilyen helyen tudnék dolgozni talán.


Kifejezetten olyanok válaszát várnám, aki érdemben tudna válaszolni. Köszönöm szépen.:)



2013. febr. 7. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A tanári diploma után mindenképpen kell még valamit végezned. Amit addig tudsz csinálni, hogy bekapcsolódsz egyetemi projectekbe, tudományos diákkör és ilyenek.


Az a lényeg, hogy legyen neved, ismerjenek minnél többen és akkor mérnöki diploma nélkül is lehet boldogulni. + Önképzés


Ha tudsz angolul, akkor netről rengeteg könyvet le lehet torrentezni mérnöki témában.

2013. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ:)
2013. febr. 7. 15:56
 3/3 anonim válasza:
Szerintem gyakorlatilag már totál nem szamit, hogy milyen végzettséged van mert mostanában semmire sem való embereket ontanak az egyetemek. Képezd magad és a lényeg az, hogy mit tudsz. a legtöbb mérnök segghülyén végez és még nyelveket sem bezsél, ugyhogy elég jó esélyeid vannak szerintem...
2013. febr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!