Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriaban mennyire nezik jo...

Horvath Szabolcs kérdése:

Ausztriaban mennyire nezik jo szemmel ha valaki Idegen Legioban szolgalt, erdemes beirni az oneletrajba a Legios eveimet? Magyar vagy Francia allampolgarsaggal erdemes munkat keresni?

Figyelt kérdés
5 evet szolgaltam az Idegen Legioban.Most Franciaorszagban dolgozom de at szeretnek menni dolgozni Ausztriaba,hogy kozelebb legyek a csaladomhoz.Auszriaban dolgozo volt Legiosok velemenyet is szivesen varom. 2°REI 97-2002

2013. febr. 11. 09:41
 1/3 anonim válasza:
Szia. Szerintem azzal te is tisztában vagy, hogy a légióban szolgálókkal vagy ex-légiósokkal elég sok fenntartása van a világnak, persze jogtalanul. Én a helyedben kihagynám ezeket az éveket az Önéletrajzodból, mivel az emberek nagy többsége nem lesz arra tekintettel, hogy te egy országért évekig a véredet adtad. Dogmatikus a társadalom ez tény. A francia állampolgárságod viszont a hasznodra vállhat de nem Német anyanyelvi területen( köztudott mennyire "jó" barátok a Németek és a Franciák és szerintem ezt a párhuzamot az Osztrákokra is lehet érteni.) Német területen használd a Magyar állampolgárságod egyébként a Franciával sajnos nagyobb sikert lehet aratni, főleg azért amit a "Magyarok" csinálnak mostanában külhonban. Én a helyedben itthon is bepróbálkoznék hivatalos szerveknél, esetleg személyvédelem..Konkrét tanácsot nem tudok adni, de a légiós multad nem mindenhol lesz nyerő ez fix.
2013. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Engem inkább a tapasztalataid érdekelnének a légióról.

Megérte?Miért mentél ki?Hány éves voltál akkor?Kemény volt?

Bennem is felmerült, hogy légiósnak állok, ha nem jönnek össze a dolgaim és tudni szeretném, hogy van e értelme.Mert a fizetés nem rossz, de gondolom nem egy leányálom a hely.

2013. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha polgári állásra jelentkezel én inkább nem említeném, sokan a légiót csak a szenzációhajhász médiából és fikciós regényekből ismerik, illetve forognak még közszájon rémtörténetek bár ezeket te biztos jobban ismered... Rendvédelmi szerveknél illetve Személy- és vagyonvédelmi munkakörben viszont biztos, hogy előny.
2013. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!