Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8,74 Font órabér mellett...

8,74 Font órabér mellett mennyi lesz a nettó fizetésem Angliában?

Figyelt kérdés
Napi nyolc óra, heti 5 nap munka mellett.
2013. febr. 13. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

bruttó 1400 akkor nettó 1170 kb


[link]



Mit fogsz dolgozni?

2013. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1398,4 / hó a fizud és kézhez kapsz £1161,64-ot ha minden igaz. Ez éves szinten £13,939.72-ot jelent. Remélem tudtam segíteni.
2013. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Aham, szóval nincs nagy előnyöm a minimálbért keresőkkel szemben, ugyanis ők nem fizetnek adót, így hát csak hangyányival fogok többet keresni mint ők.

A kérdésem viszont azért tettem fel, mivel olyasmit is hallottam, hogy levonnak még a magán nyugdíj alapba is ebből az összegből. Szóval aki tud arról valami infót hogy mekkora összegről van szó, szivesen várom. Gondolom, hogy a nettóból még lefaragnak egy picit.

2013. febr. 13. 16:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, jól írták előttem. ennyit kapsz. azért én cca. 260 fontot nem mondanék kis előnynek minimálbérrel szemben. ugyanis ugyanennyi munkáért, ha minimálbért kapsz, az alig 900 font. Ha neked ez a különbség nem sok, akkor sajnálom. Egyébként milyen munkád lesz?
2013. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Valóban 260 a különbség. Nem tudom miért rémlett úgy hogy 1000 font a minimálbér, amikor igazából csak 880 körül van. Viszont szoktam kapni jó teljesítményért még havi 250 bonuszt, így azért már 1400 körül remélem fogok kézbe kapni.

Egy raktárban dolgozom, targoncát kezelek. Nem álmaim munkája, de pénzszerzés céljából most megfelel.

2013. febr. 13. 17:21
 6/15 anonim ***** válasza:

nem olyan rossz pénz ez. főleg ha még jutalmat is kapsz havonta. én mindig azt mondtam, hogy olyan 1100-1200 fontból már meg lehet kényelmesebben élni, mint minimálbérből.


Azért egy átlag londoni magyar minimálbérért gürizik, egy kis rétegtől eltekintve. én le lettem köcsö*özve egyszer, csak mert jól keresek. azóta nem lakom magyarok lakásában. sok sikert neked.

2013. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk én csak azért elégedetlenkedem, mert mindig is az volt a tervem, hogy havi 1000-et félre tudjak tenni, és mostani számításaim szerint nem hinném hogy össze fog jönni. Csupán havi 700, legkedvezőbb esetben is 800 körül. De sebaj, az sem rossz.

Mert én nem azért vagyok itt, mert szeretek itt élni. Pénzt akarok szerezni és aztán húzni a búsba innem, mert nincs inyemre se az időjárás, sem az emberek, sem a rakás vöröstégla épület, semmi...

2013. febr. 13. 17:54
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

"Mondjuk én csak azért elégedetlenkedem, mert mindig is az volt a tervem, hogy havi 1000-et félre tudjak tenni, és mostani számításaim szerint nem hinném hogy össze fog jönni. Csupán havi 700, legkedvezőbb esetben is 800 körül. De sebaj, az sem rossz.

Mert én nem azért vagyok itt, mert szeretek itt élni. Pénzt akarok szerezni és aztán húzni a búsba innem, mert nincs inyemre se az időjárás, sem az emberek, sem a rakás vöröstégla épület, semmi..."


Ha 1000-et akarsz félretenni, ahhoz ennél jóval több fizetésednek kéne hogy legyen. Én közel 3000 fontból rakok el 950-et. Ha nem szeretsz itt élni, akkor miért ide jöttél? Ezt soha nem értettem. Csak ócsárolni fogod az országot és a hülyeséget terjeszted, meg sztereotipiákat, ha itt maradsz. Úgy nem szabad kijönni, hogy nem akarod, mert akkor csalódni fogsz és az ilyen emberek történeteiből lesz az, hogy majd az ilyen fórumokon leírod hogy milyen rossz is itt, stb.

2013. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen én felvállaltam már a kiindulás előtti időszakban azt, hogy nem lesz leányálom az ittlétem. Egyedül indultam el, társaság, támogatás nélkül kezdtem bele, és csinálom mind a mai napig. Soha nem terveztem hosszú távra, tán ez is lehet az oka hogy nem is tudom elképzelni itt az életet. A pénzért mondjuk megéri, de a pénz nem minden, és egyelőre még annyit nem kerestem, amiért meg érte volna lemondani az 'otthhon melegéről'.


Nem azért szar itt mert Anglia egy szar ország, hanem mert folyamatos honvágyam van, hiányoznak az otthoni emberek, az otthoni élet. Nem azért szar Anglia, mert Anglia, hanem mert nem otthon. Értesz remélem. Lehetne Amerika, Japán, Tahiti, ugyanezt érezném.


Te meg szerintem nagyon sokat költesz itt. 2000 fontot ha el tudsz költeni, akkor valszeg minden luxust megengedsz magadnak és nem igen tervezel hazatérést. Gondolom 1000 font körüli luxus albérlet, nagy fogyasztású 4*4 es terepjáró, drága éttermek stb stb. Drága rucik meg ki tudja mi az istennyila :) Masszás, szauna, konditerem, uszoda, bulik?


A fentiekről én mind lemondtam, szóval elég számomra 500-600 font ahhoz, hogy megéljek, a többi marad a számlám.

2013. febr. 13. 18:13
 10/15 anonim ***** válasza:

"Te meg szerintem nagyon sokat költesz itt. 2000 fontot ha el tudsz költeni, akkor valszeg minden luxust megengedsz magadnak és nem igen tervezel hazatérést. Gondolom 1000 font körüli luxus albérlet, nagy fogyasztású 4*4 es terepjáró, drága éttermek stb stb. Drága rucik meg ki tudja mi az istennyila :) Masszás, szauna, konditerem, uszoda, bulik?


A fentiekről én mind lemondtam, szóval elég számomra 500-600 font ahhoz, hogy megéljek, a többi marad a számlám"


Nem költök drága dolgokra, autóm sem egy nagy dög(egy Audi A3-as), 800 fontért bérlek egy studió lakást mindennel együtt, néha egy-egy étterem, alkalmanként 30 font körül, a fitnesz bérletem 40 font, emellett egyedüli "luxus" az életemben az a kaja, ugyanis arra igényes vagyok, elsősorban organikus és fairtrade élelmiszereket fogyasztok. Abszolút nem élek luxusban. Jól élek, de nem luxusban. Nekem honvágyam csak néha van, itt is lehet ismerkedni, miért nem teszed? Amióta itt vagyok, rengeteg új embert ismertem meg, barátságok születtek,stb. Nem csak otthon lehet barátkozni. 500-600 fontot költesz mindenre? Csak mert egy jobb állapotú szoba bérlése kerül ennyibe itt.

2013. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!