Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Túlkoros kezdő autószerelőnek...

Túlkoros kezdő autószerelőnek mennyi esélye van munkát találni?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy a fizetés sem lényeges, mert ha nem is fényesen, de másból, szűkösen eléldegélek. Nekem gyakorlatra, rutinra lenne szükségem ahhoz, hogy később saját magam praktizálhassak.

A bökkenő csak az, hogy egy estin szerzett OKJ-s autószerelő végzettségem van és bőven 30 fölött vagyok, zéró gyakorlattal. Eddig csak hobbi szinten érdekelt az autószerelés, de szeretnék jobban belemélyedni. Vajon elképzelhető-e olyan műhely, ahol akár csak 4 órában, akár csak minimálbér feléért, de foglalkoztatának/betanítanának egy kezdőt? (Sajnos eddig az önéletrajzküldözgetés nem járt sikerrel.)



2013. febr. 19. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj be személyesen műhelyekbe!

Ne csak neves, márka szervizekre gondolj. Kisebb, nem központi szervizek jutottak eszembe. Vagy: ahol direkt hirdetnek gumicserét, vagy van gumis műhely is, lassan úgy is megsokasodik a melójuk ha jön a jó idő! :)

2013. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az általános autószerelés, az túl terjedelmes lenne neked.


Két választásod van.

Vagy ráállsz egy egyszerűbb típusra, és csak azzal foglalkozol,

vagy kiválasztasz egy adott munkafázist és csak azt csinálod.

Pl. kipufogós, vagy gumis.


Kizárólag személyesen menjél ajánlkozni!!

2013. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Túlkoros kezdő autószerelő. Én 22 éves vagyok 2 éve van autószerelő szakmám kb. 5-6 helyen voltam kuncsorogni munka után. Mindenhonnan azzal küldtek el, hogy nincsen gyakorlatom ezért nem kívánnak alkalmazni. Amikor már elegem lett ebből a sablonos indokból a legutolsónál beolvastam nekik: hogyan legyen gyakorlatom, ha mindig elküldenek azzal, hogy nincsen gyakorlatom. Ezután jött a nagy csend az ő részükről és csak lestek mint hal a szatyorban. Itt mondtam azt, hogy letojom az autószerelést főállásban. Otthon szoktam maszekolni. Így éri meg igazán. Ha jó az ügyfélköröd akkor havi szinten 150 - 200 ezret is összetudsz maszekolni persze a főállásodon kívül.
2014. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!