Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Suli mellett meddig fogom...

Suli mellett meddig fogom bírni a melót is? Mennyi idő után fog annyira felborulni a bioritmusom hogy ne tudjam be osztani az időt a tanulásra és az alvásra, meg a barátokra? Vagy hozzáfogok szokni ehhez egy idő után?

Figyelt kérdés

6-22ig lenne ez a két elfogláltság.

Nem kötelező minden nap menni, de úgy gondolom, hogy amég van hozzá erőm addig csinálom, könnyű fizikai munkáról van szó.


17/L


2009. szept. 8. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nekem a könnyű fizikai munka még segített is tanulás mellett, mert a sok agymunkát így tudtam levezetni, tökéletesen felfrissített. Szerintem bírni fogod, de ha már úgy érzed, elég, akkor tarts pihenőt.
2009. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így csinálom már két éve dolgozom,most váltottam szakmabelire informatikus,mellette tolom az egyetemet is,jó nekem csak másfél nap suli van,a többi meló.De hát az életem sok pénzzel jár és erre meg kell keresni.

Fogod bírni,csak tűzzél ki célokat állandóan

2009. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!