Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az auchan áruházba akik...

Az auchan áruházba akik felvételt nyernek azoknak milyen alkalmassági vizsgálatra kell menni?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legjobb helyen kérdezem, de elég érdekes dolgokat hallottam erről. Egy főrumon olvastam hogy nőgyógyászati vizsgálattól kezdve mindent kérnek.

Hát nem tudom, nekem ez elég érdekes.

Dolgozik valaki auchanben tudna erről pár sort írni?

Voltam már munkaalkalmassági vizsgálaton, ott csak börgyógyászat, szemészet, ekg, vérnyomás és azt hiszem ennyi.


2013. febr. 22. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
fosol elmenni nőgyógyászhoz?
2013. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem! De egy munka alkalmassági ne arról szóljon, hogy valaki megállapítja, hogy épp képes vagy e teherbe esni, mert akkor nem kellesz, mert terhes leszel, ugyanis ezek erre mennnek, mert egy kisgyerekes anyuka nem a legjobb munkaerő. Meg az sem aki mondjuk 1 év után elmegy szülni....
2013. márc. 4. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
tüdőszűrőre kell menni, az ott kapott negatív lelettel meg felmész az üzemorvoshoz. Üzemorvos megméri a vérnyomásodat, esetleg a súlyodat, megkérdezi volt-e műtéted, hányas szemüveget hordasz, van-e krónikus betegséged, aztán mehetsz isten hírével.
2015. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!