Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg jól keresnek a Tesco...

Tényleg jól keresnek a Tesco polcszervizesek? Ismerősöm állítja, hogy kimondottan jól keres ott.

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi lehet reálisan a maximum havi kereset ebben a munkakörben (6 órás részmunkaidősként)?

2013. febr. 22. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, nem tudom, neki mi a kimondottan jó, nálam 200 fölött kezdődne. sztem a minimálbér időarányos része a kereset.
2013. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%

Többféle polcszervizes is van. Egyik barátnőm is az volt, hozzá több bp-i és közvetlen környéki áruház tartozott, ami BKV-val megközelíthető volt. Hol ide, hol oda kellett mennie, és munkaidejében is volt, hogy utazgatott. Laza munka volt összességében állítása szerint, és jól is keresett vele. Konkrétan már nem emlékszem a részletekre, de ezelőtt úgy 7-8 éve is kapott érte vagy 140 ezret.

Ebben persze már benne volt a kajajegy, egyebek forintosítva.

Ahhoz képest kimondottan jó kereset volt ez akkoriban, hogy csak érettségije van, semmi egyéb nyelvtudás, kiegészítő tanfolyam, képzettsége nincs ill. nem volt.


Azonban láttam olyan polcszervizes hirdetést is még régebben, ahol még többet lehetett volna keresni, csakhogy oda jogosítványt is kértek, nekem meg az nem volt, azóta sincs. Pedig céges autót is adtak volna.

Nekem a barátnőm elmondása alapján tetszett a munka, én is szívesen lettem volna polcszervizes.

2013. febr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kb:100-160 ezer között keresnek függ mien a körülmény stb... én voltam horvátországba dekszion polcokat szerelni és jól fizzetek
2013. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző, itt nem polcszerelésről van szó.
2013. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:))))
2013. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!