Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Targoncás, (könnyűgépkezelő)...

Targoncás, (könnyűgépkezelő) vagyok egy cégnél. Betanított, vagy szakmunkásnak számítok?

Figyelt kérdés

Besorolás szerint betanított munkás vagyok. De én úgy gondolom, egy targoncásnak nem elég, ha betanítják, arról kell, hogy mutasson papírt, ami nekem van, szóval ez egy szakma. (OKJ)

Ti hogy gondoljátok?


2013. febr. 23. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább szakmunkás. Ez a cég fizette a tanfolyamot?
2013. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, még az előző.
2013. febr. 23. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor végképp...
2013. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Minden ,végzettséghez kötött,tevékenység,munka,szakmunkának minősül!

Azaz abból a szakmából vizsgát tett és kapott bizonyítványt,oklevelet,stb.

Szerintem!

2013. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy én is így gondolom.

De mi úgy vagyunk rögzítve, hogy szállító-rakodómunkás.

Ez viszont két munkakör, összevonva. Mert pl én, meg akikkel dolgozok, mind targoncázunk egész nap, amihez papír szükséges.

A minimális része az embereknek valóban rakodómunkás, mondjuk úgy maximum 20%a, ami betanított, végzettség nélkül végezhető.

Ezért nem igazságos, hogy mi egy kategóriában vagyunk. :(

2013. febr. 23. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Szakmunkás!!!

Nálunk ilyen besorolásban vannak, és bért is mondok, egy tapasztalt targoncás a cégünknél (multi) bruttó 170-180.000 Ft-ot kap havonta, plusz pótlékok, cafeteria.

2013. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Besz@rás! Leírom a tényeket, és lepontoznak!!! Ennyi gyengeelméjűt egy helyen!
2013. febr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat, bár tenni nem tudok a dolog ellen, túl kicsi vagyok hozzá.

A 6. válaszban leírt bér lenne számomra is az ideális, abból mondjuk félrerakni még nem biztos, hogy tudnék, de amire szükségem lenne egy hónapban, azt megvehetném számolgatás nélkül. :)

2013. febr. 28. 17:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!