Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ma Magyarországon...

Szerintetek ma Magyarországon mennyi az a fizetés, amiből kényelmesen, emberhez méltó körülmények között, szórakozásra, kultúrára és kikapcsolódásra is költve meg lehet élni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Mondjuk vegyünk egy átlagos családot 2 gyermekkel, akiknek valami csoda folytán nincs hitele, hanem van saját lakása. (azért mondom, hogy nincs hitelük, mert azzal nehéz kalkulálni, hiszen mindenki a saját hitelét veszi alapul) Persze írhattok hitelt is mellé, de akkor jelezzétek, mekkora kiadás havonta.


2013. febr. 24. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha már megvan minden, akkor szerintem egy havi 800e-ből nagyon jól ki lehet jönni.
2013. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
4 főre szerintem egy 400-500e forintból már gondtalanul lehet élni.
2013. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nettó 200e/fő. Persze ez csak szerény személyemre vonatkozik.


Ha azt veszed hogy 2en keresnek 400at, ebből elmegy 150 rezsire, maradék 150 ből meg nehogy már ne jöjjenek ki.


valaki a havi 1 milliót is kevesli.

2013. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinte havi 100e/fő összegből már szépen meg lehet élni, úgy hogy takarékoskodni és nyaralni is lehet egy évben egyszer külföldön. Persze nem mindegy, hogy egy 4 tagú családra vetítjük vagy egy főre. Mivel a rezsi kis mértékben nő fejenként, így egy fő esetén a legtöbb. Ha valaki egyedül él akkor 200-250 ezret mondok.
2013. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mekkorák a gyerekek, mert az iskola sokba kerül.

Nálunk egy pici van, meg egy még a pocakomban, és jelenleg a férjem keresete nettó 250-300 ezer között mozog, én kapom a 101.000 Ft-os GYED-et, van két kocsink, egy családi házunk, nincs adósságunk, és mindenre futja, amire csak szeretnénk. Amikor én is kereső voltam, nekem is 290 körül volt a nettóm, úgy azért jelentős megtakarításunk is volt. Bár most is teszünk félre. Ergo azt mondom, kicsi gyerekekkel 300-400-ból ki lehet jönni jól adósság nélkül.

2013. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!