Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol van olyan otthon végezhető...

Hol van olyan otthon végezhető ülőmunka ami nem átverés, valóban kifizetik és nekem való? Diplomám, nyelvismeretem nincs, szgéphez alig értek! Alkatrész összerakás stb. gondoltam!

Figyelt kérdés
Előre fizetős nem érdekel! Már sokszor becsaptak! Csak itthonit keresek, járkálni sajnos nem tudok! Nem baj, ha keveset fizetnek érte, csak munka legyen!!
2009. szept. 10. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Soha nem fogsz olyan otthoni munkát találni ami nem átverős,vagy nem úgy indul,hogy fizess előbb te egy szép összeget...Talán ha magadtól elkezdesz valamit csinálni,és később árusítod...mondjuk bizsu ékszerek készítése,vagy különféle szép gyertyák csinálása stb....
2009. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!