Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan íjam az önéletrajzomba...

Hogyan íjam az önéletrajzomba a következő dolgokat?

Figyelt kérdés

Van pár dolog , amit nem tudom hogyan írjam le és abban kellene segítség .


Az iskolánál hogyan írjam le , ha egy iskolában végeztem el a 9-10 osztályt , majd utána szakmát is ott szereztem .

Egyben írjam le a 4 évet vagy külön írjam le a kettőt ?


2008-2010-ig voltam 9-10.-es

Majd utána 2010-2012-ig szakmát tanultam .


Még miközben tanultam volt gyakorlat is , külön cégnél .

Ezt hogyan írjam le gyakorlatnak ?

4 nap elmélet volt az iskolában és 6 nap gyakorlat volt , ahol rendesen dolgoztunk a szakmában .



2013. febr. 28. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

2008-2012 XY Iskola

Xy szak

ide pedig a szakmád megnevezését írd alá


Az iskolai éveim alatt szakmai gyakorlatot szereztem xy dolgokból. Itt részletezheted is néhány sorban.

2013. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ .

Akkor úgy írjam , hogy :

2008 szeptember - 2012 június :

x iskola

Építészeti szakmacsoport .

Kőműves szakképesítés .


Akkor a 9-10 osztályt nem kell megemlíteni ?

2013. febr. 28. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lenne a 9-10. osztállyal kirészletezni, mert úgyis lesznek annyira intelligensek hogy tudják 9-10. osztály nélkül nem lehetne szakmád. :)
2013. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De meg lehet 9-10 nélkül is , csak amikor elkezdtem szakközépbe járni még nem voltam 16 ezért nem kezdhettem el a szakmát , ezért a 9-10 szakmai előkészítő volt .


Még egyszer köszönöm szépen a segítséget .

2013. febr. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!