Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy metró vezető?

Mennyit keres egy metró vezető?

Figyelt kérdés
Mennyit keres egy metró vezető?
2013. márc. 3. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nettó 100körül, pótlékokkal (hétvége, éjszakai műszak stb) 130-140ezer
2013. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az nem valami sok :/
2013. márc. 3. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sooook? Szerintem rohadt sok.
2013. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nettó 100ezer? Abból megélni sem tud kb egy ember ma Magyarországon. Vagy ha kidolgozod a beled akkor eltudsz vegetálni.
2013. márc. 4. 11:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken nettó százezerből már eltudsz lenni. De ha a fővárosi Westend szindrómát nézem, akkor kabátra kevés.
2013. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Metróvezetőnek gondolom nem diplomásokat vesznek fel. Középfokú végzettséggel az én tapasztalatom szerint BP-n 80-100 ezret lehet keresni eltérés persze lefele és felfele is van 8 órás állásnál, de ez az átlag.


Tőlem még egy munkáltató sem kérdezte meg, hogy megélek-e a pénzből vagy sem, őket marhára nem érdekli.

2013. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, az érettségi édes kevés munkába álláshoz, arra jó, hogy tovább tanulhasson az ember OKJ-n vagy egyetemen, főiskolán.


Nem tudom vidéken milyen árak vannak, pesti vagyok de amikor hébe hóba vidékre utazom azért ott is vannak rendesen árak.

Most ha belegondolsz..

Lakbér legyen 40.000,- / hó (garzon lakás)

kaja legyen 20-30.000,- / hó

Számlák 20.000,- / hó

Bérletet jobb esetben fizeti a cég, de ha nem akkor 10.000,- / hó

És akkor még nem mentél sehova, nem vettél semmit magadnak, nem tudsz félretenni semmit és jobb esetben keresed meg a 100.000,- 8 órában, esetek többségében túlórát nem fizetik ki. Kemény világot élünk.


Tanulj, hogy talán eltudj helyezkedni normális fizetésért, ez nálam nettó 150.000,- kezdődik

Vagy legyen protekciód :)

2013. márc. 5. 13:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Nettó 150? Elég magas színvonalon szeretnél élni.

Mondok neked reális költségeket:


albérlet: 55ezer

Rezsi: 30 ezer

Kaja: 30 körül

Bérlet :10


Munkáltatók ezt rohadtul lesz*rják.

2013. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy azzal nem foglalkoznak, hogy a munkavállaló, hogyan él meg... úgy vagyok vele, hogy ha már tanulok egy szakmát, mellette szakmai munkát végzek és még nyelvet is tanulok, fizessenek meg, hogy tudjak normális életkörülmények között élni.Nem azért tanulok és dolgozom már iskola mellett ki a belem, hogy majd vegetáljak. Ha ezt itthon nem tehetem, akkor kénytelen leszek külföldre költözni, úgy mint nem egy ismerősöm is tette.
2013. márc. 5. 21:36
 10/11 anonim válasza:
De vajon hol lehet jelentkezni metró vezetőnek és mi kell hozzá?
2014. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!