Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy nyár alatt mennyit kereshe...

Egy nyár alatt mennyit kereshetek diákmunkával? (többi lent)

Figyelt kérdés

egy hónapnyit szeretnék dolgozni (még nem tudom melyik diákszövetkezetnél, amelyiknél jó munkát találok;) ha lehet, akkor inkább adminisztrációs munkát, de lehet könnyebb fizikai munka is,vagy mc donald'-ozás...(magyarul: bármi,csak nem kemény fizikai meló)

A kérdés:kb. mennyit kereshetek?



2013. márc. 3. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen munkát adnak, mennyi órabérért, milyen munkakörben és napi hány órát. Ha esetleg áruházba mész árufeltöltőnek, akkor kereshetsz olyan 40 ezret is attól függ mikor hívnak be és hány órát dolgoztatnak.

Azt tudom hogy az ilyen gyorséttermi munkák nem fizetnek jól és sokat is kell melóznod, attól függ milyen napot fogsz ki.

Adminisztrációs munkára nagyon nehéz bekerülni, és jobban jársz ha már most elkezded járni ezeket a diákszövetkezeteket, mert az ilyen jó munkákra már elég korán lecsapnak manapság, azok akiket komolyan érdekelne és már tutira lefoglalják a helyüket.

2013. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ha szerencséd van akkor ~60-70k...

én pl tavaly a Zimboban melóztam 2 müszakban napi 8 órát 4 héten keresztül. 70k-t kaptam.


én élveztem, jó volt a légkör.

Mondjuk azért oda erö is kell:)

2013. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Tavaly mezőgazdasági munkán voltam 2 hónapot és havi 120 ezret kerestem! Nem szakadtam meg, szóval nem kemény fizikai munka, de lehet hogy nem mindenkinek való. Heti 5x8 óra volt, úgy hogy pár nap kimaradt.
2013. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Amit te szeretnél az nem munka hanem tengés-lengés, amúgy ha szerencséd van minimálbért talán kapsz.
2013. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ''tengés-lengés''-t akarok, hanem csak nem akarok megszakadni a munkában;pl.:nem szeretnék egész nap szénabálákat rakodnni
2013. márc. 3. 21:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, és heti 5-ször mennék
2013. márc. 3. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:

ilyen átlag melókkal mint a kasszás, feltöltő meg ilyenek... egy 60-80-at meg lehet keresni, ha már megbecsült munkaerő vagy egy diákszövetkezetnél. Ez azért fontos, mert ha már ismernek és tudják, hogy jó munkaerő vagy, akkor ha van hely, akkor előbb fog téged keresni, mint mást. Másrészről, ha már bizonyítottad, hogy rendesen dolgozol, megbízható vagy, ott vagy amikor ott kell lenned, nem mondasz le melót, akkor ha megkéred azt aki intézi a melóidat, hogy "kellene nekem két hónapra meló nyáron, heti 4-5 napra" akkor talán számíthatsz rá, hogy segít neked.


Amúgy meg lehet keresni 150-et is ~15 nap munkával a mezőgazdaságban, de az elég "embertelen", és kemény egy munka [a címerezés].

2013. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Uncsim árufeltöltő volt a Privát egyik gyárában,Ő 3 hetet dolgozott (heti 5 nap) és 60 ezret kapott.

Tesóm hétvégente jár egy műanyag gyárba 12 órázni vasárnap éjszakáért 8300-at kap... egész hónapban vagy 15-17 napot volt és vagy 55-60 ezret keresett.Szerintem ezek jobban megérik.

2013. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 íazazazazaza válasza:
Ha értesz az infóhoz, akkor abban éri meg talán a legjobban elhelyezkedni... egyszer 120-at is kerestem egy cégnél (4 hét napi 8 óra), ez egy reklámcég volt és értek sok "kreatív" programhoz, így rendesen hasznomat is vették ;)
2015. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!