Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonos kutatási és sales...

Telefonos kutatási és sales munka. Tapasztalatok? Érdemes belevágni diákként?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezzel pénzt lehet keresni. Ha nincs semmi más, akkor egy próbát megér. De én sokáig nem erőltetném, ha nem működik.

Tényleg van olyan ember, aki telefonon kínált cuccokat látatlanba megvásárol? Nagyon h.lyének kell lenni hozzá... Szóval érted mire gondolok?!

2013. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam már ilyen munkakörben. Nem olyan borzalmas, mint amennyire félnek tőle az emberek.

Két opció van: vagy sikerül vagy nem.

Ez általában már az elején eldől, van aki jó értékesítő és van aki egyáltalánnem az. Utóbbi csak szenved egy ilyen helyen.

Előnyei: Átlaghoz képest magas fizu, korrekt hozzáállás és munkakörülmények. Magyarul ha jól teljesítesz kinyalják a popód.

Szerintem mindenképp próbáld ki.

Az eladás mennyisége attól függ mit értékesítesz, de mindig van ilyen termékekre vevő.

2013. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!