Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cv-ben mit szólnak a munkáltat...

Cv-ben mit szólnak a munkáltatók, hr-esek a megbízási szerződéshez, releváns tapasztalatnak számít-e, vagy dobják a susnyásba, ha valakinek ilyenje van? (Munkaügyi területen vagyok én is ráadásul! )

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Életrajzba mióta szokás beírni, hogy hol milyen jogviszonyban dolgoztál? Munkahely/Megbízó cég neve, a beosztásod, esetleg hogy milyen feladatokat kellett végezned, és annyi. Na de hogy munkaviszonyban vagy megbízási szerződéssel voltál... Én ilyet még életemben nem láttam életrajzban. Angoltanár vagyok, több iskolában és nyelvsuliban dolgoztam, de soha egyiket sem érdekelte, hogy a többiben főállásban, vállalkozóként vagy megbízási szerződéssel voltam.
2013. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!