Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak állásinterjúra egy...

Behívtak állásinterjúra egy konzulensi állásra. Pontosan hogyan képzeljem el ezt a szakmát, és milyen fizetés várható? Öltönybe vagy utcai ruhában menjek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod mi, az állás, akkor miért jelentkeztél?
2013. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Valahogy éreztem, hogy ezt a kérdést megkapom. :)


Beírtam az idegen szavak szótárába: aki szakmai oldalról mélyen ismeri a közvetített tananyagot és elsősorban szakmai oldalról nyújt támogatást az ismeretek elsajátításában


Nekem ez szimpatikusnak tűnt, de akkor még el se bírtam képzelni, hogy pontosan mi is ez. Mostmár valamennyire körbe bírom határolni. A hirdetésbe írt feltételeknek is megfelelek, ezért jelentkeztem, bajom úgyse lehet belőle.

2013. márc. 6. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltöny, és nézz körbe, hogy ebben a szakmában mit kell tudni, milyen fizetések vannak. Milyen szakterület?
2013. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egészségügy.
2013. márc. 6. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:

"aki szakmai oldalról mélyen ismeri a közvetített tananyagot és elsősorban szakmai oldalról nyújt támogatást az ismeretek elsajátításában"


- Ez a szakdolgozati témavezető meghatározása.

Vicces lesz ez az interjú...

2013. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, a fizetés meg cégtől függ.


Az pedig nem kérdés, hogy öltönyben mész.

2013. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, ma voltam az interjún, és kiderült, hogy nem a hagyományos értelemben vett konzulensről van szó, hanem értékesítési konzulensről. Úgy néz ki nem tettem túl rossz benyomást, mert hétfőn már mehetek a 3-4 napos gyakorlatra, ahol el kell sajátítanom a masszázságyakról szóló szakirodalmat, és magát az előadást.
2013. márc. 7. 11:16
 8/9 anonim ***** válasza:
gratula!
2013. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2013. márc. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!