Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Már pár éve rájöttem, hogy...

Már pár éve rájöttem, hogy énekes akarok lenni, karriert befutni. Alig vártam, hogy elvégezzem a sulit, de valami közbejött. Ti mit tennétek? (többi lejjebb)

Figyelt kérdés

Jó pár éve rájöttem,hogy a zene az ami érdekel, ebben ki tudnám élni a kreativitásomat és mindenemet, ami kell ahhoz, hogy az ember boldog legyen. a hangom is szuper volt, szóval minden stimmelt.

Mivel tanultam, megvártam, hogy befejezzem a sulit, hogy azért legyen valami a kezemben.

Gondoltam , miután befejeztem a sulit jelentkezek a Megasztárba vagy az X faktorba, de még idáig sem jutottam.


Ahogy befejeztem a sulit és elkezdhettem volna a zenével foglalkozni, hirtelen megváltozott a hangom, allergiás is lettem, szóval ez eléggé kicsűrt velem. Alig van más ami érdekelne, szóval most itt állok tétlenül.



Ti mit tennétek a helyemben? Veletek is volt már ehhez hasonló? Mit tegyek?



2013. márc. 8. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Közben fejlesztetted a szakmai tudásodat is zenei téren? Értek ezalatt nem csak zenetörténetet, de műszaki tudást is, betekintést a zeneiparba, stb.
2013. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze, figyelemmel kísértem mindent, amit lehetett, sokat tudok a zenei iparról!
2013. márc. 8. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz dalszerző is, és másoknak írhatsz dalokat. Ezzel még jobban lehet keresni mint magával az énekléssel.
2013. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
áá ne is mondd, velem ugyanez a helyzet!! régóta szerettem volna énektanárhoz járni,most végre kaptam egy olyan állást, ami mellett ezt megtehettem volna,erre meg hangszálgyulladást kaptam és nem akar visszajönni a rendes hangom már egy hónapja! f.szom kivan már! de pihentetni meg nem tudom mert dolgoznom kell nem tudom mit csináljak!! :SS úgy érzem a sors nem akarja h énekeljek vagy nem tom :P
2013. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!