Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aldiban vagy Lidl-ben vagy...

Aldiban vagy Lidl-ben vagy esetleg más multinál kinek mi a tapasztalata az eladó-pénztáros munkakörben?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy mennyire megterhelő? És van-e lehetőség arra,hogy az ember csak kasszázzon,és ne kelljen árut tölteni?

Meg van szabva,hogy hányszor mehetsz el Wc-re,8 órában?

És az árufeltöltésnél ki van adva a napi adag,vagy ahogy végzel?Köszönöm!


2013. márc. 11. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lidl tapasztalataim vannak! A fizu egyáltalán nem rossz, sőt! Hogy mennyire megerőltető, az attól is függ, hogy milyen forgalmú boltba kerülsz be. Minél nagyobb a forgalom annál többen vagytok egy műszakban. Időre kell árut pakolni, mást sem hallasz, csak azt hogy pörögj, pörögj, nem elég gyors. Volt olyan, hogy reggel egy vezetővel nyitottam, ő pakolta a zöldséget és nekem fél órám volt arra hogy kirakjam a pékárut, a friss húst, illetve a virágokat. Nem csak pakolni kell, hanem számolnod, hogy miből mennyi jött és folyamatosan pipálni az adott listán. Tehát szinte mindig a lehetetlent kell teljesíteni. Kasszázás során azt is mérik, hogy egy perc alatt hány terméket szkennelsz be, így kapod meg a pozíciódat. Volt olyan, hogy a fél órás ebédidőmet, amit le kell dolgozni, azt nem is tudtam kivenni, vagy csak öt percet engedélyeztek. De volt olyan is, hogy a kasszában ültem 12 órán át és nem engedtek egy perc szünetet sem. Strapás és embertelen munka folyik ott. Nem is értem, hogy miért nem ellenőrzik az ilyen cégeket!
2013. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és olyan nincs, hogy te csak kasszázol. Az áru feltöltésnél nincs kiadva a napi adag, úgy kell csinálni, ami a csövön kifér...
2013. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Úgy igaz , ahogy az első válaszoló leírta. A fizetés tényleg jó, de mihez képest!? A munka nagyon sok. Amúgy , ha jó csapatba kerülsz akkor tuti, viszont, ha kifogsz egy paraszt boltvezetőt, akkor szívás nálunk így történt, jött egy új boltv., 2 hónap alatt 11 -en mondtunk fel:-(
2013. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lujza01 válasza:
Régi kérdés, de Aldis tapasztalatom van. Sajnos arra nicsen lehetőség, hogy csak kasszáz, főleg ha olyan boltban dolgozol ahol nem nagy a forgalom. Az Aldiban is elvárják a pörgést, és mérik a kasszagyorsaságot, az Aldinál félóra szünet jár( ha adnak), de természetesen wc-re el lehet menni. Árúfeltöltésnél is pörögni kell nincs megállás, de azért nem állnak stopperal feletted. Mindent egybevéve, elég megterhelő főleg azok a napok mikor árut kap az üzlet, vagy akció váltás van.
2013. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!