Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb.156 cm magas vagyok lehetek...

Kb.156 cm magas vagyok lehetek így légi utas kísérő?

Figyelt kérdés
Van rá némi esély vagy tegyek le róla végleg?

2013. márc. 11. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

google!


[link]

2013. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Malév. :'(
2013. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Te idefigyelj! Nem azért tettem fel ezt a kérdést,mert nem tudom használni a google-t.

Első sorban azoktól kérdezem akik dolgoznak ilyenben vagy tudnak valami építő jellegűt írni.


Amúgy meg a linked nem ér semmit, mivel nem válaszolja meg a feltett kérdésem. A magasságról egy szót sem ejt...


Az általam talált legkisebb magasságkorlát a 158cm és arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyire rugalmasak ilyennel kapcsolatban. Tudom, hogy van egy magasság amit el kell érni, de nem mindegyik légitársaságnál olyan magas ez a határ.

2013. márc. 11. 22:36
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ne húzd fel magad. Alapvetően igazad is van amúgy, az az írás lehet akár tíz éves is...
2013. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
212 cm-t kell elérni felnyújtott karral, ha az megvan, akkor a magasság már nem olyan lényeges. Nem mindegyik ez a 212 a határ, de amennyire utánaolvastam, a legtöbbnél ez volt.
2013. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mármint nem minden légitársaságnál. Bocsi, késő van már. :D
2013. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

Jómagam 155 cm vagyok, nagyon magas sarkú cipőt se hordok. A kollégám feleségével találkoztam, aki szerintem velem egy magas lehetett vagy még annyi sem, és ő stewardess-ként dolgozik.

Amennyire emlékszem, picit alacsonyabb volt nálam, hogy ez mennyiben múlt a cipőkön, nem tudom.

2013. márc. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát remélem ez nem lesz akadály.

2013. márc. 12. 10:30
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát ez a 155 elég furcsa, én a legtöbb helyen 162 cm-t olvastam. De a lényeg akkor is, hogy elérd a 212-t, azzal kapcsolatban sajnos egyáltalán nem rugalmasak, ha nincs meg, haza küldenek. (De lábujjhegyen állva kell elérni, és lehet előtte nyújtani.:D) Amúgy minden légitársaságnál pontosan le van írva, hogy mi a követelmény, úgyhogy szerintem azok hivatalos oldalát nézd.
2013. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Mit idegeskedsz, nyugodjál már meg!! Stuvi akarsz lenni, de még annyi probléma megoldó képességed sincs, hogy megtaláld a választ a kérdésedre! Tegyél le róla végleg, nem a magasságod ,,,, alacsonyságod a legnagyobb probléma!
2013. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!