Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállaltatok már diákmunkát a...

Vállaltatok már diákmunkát a TESCO-ban? Mennyi az órabér? Megvagytok vele elégedve? S tetszett ott a munka? KÖSZI

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mint a legtöbb diákmunka,411-es órabér

tescoban még nem dolgoztam,hasonlóban igen

attol függ hogy milyenek az emberek akikkel együttdolgozol

van hogy elmegy az idő hamar,mert van kihez szolni,jo a csapat

de van hogy inkább nem kell az a napi párezer forint,mert annyira szar

volt már részem mind2ben

2009. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Engem még csak 1 napot hívtak. Munkaközvetítő levont az első bérből 1000Ft tagdíjat, amit majd visszakapok állítólag ha kilépek. A 411 órabérből meg kb 408at kapsz kézhez. Árufeltöltő annyira nem vészes munka. Nekem a 8 órába szinte nem is volt kihez szólni, mert egyedül voltam azon az osztályon. De csináltam a dolgom mint a jógyerek. Kibírható
2009. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem 3 napot dolgoztam Tescoban.Mindháromszor éjjeli műszakban.2szer ebből polcot mostam,este10 től másnap regelig.Súrolószerrel, raklapon voltak a polcok, és szépen át kellett pakolászni, hozzáteszem lány vagyok, és senki nem segített, majd mikor kb.felével végeztem közölték, hogy "ez így nem jó".Ekkor majdnem elküldtem a főnököt a jó édes...Harmadik alkalommal azt hiszem "árufeltöltöttem" legalább is arra emlékszem, hogy a szemetet hurcolásztam az udvaron télen egy szál pólóban, mindez diákmunka volt.Azut hiszem az éjszakai többet fizet, de lehet, hogy már változott.Hozzáteszem a "felnőtt" dolgozók, akik nem diákként vannak ott nagy része sík h.lye, IQ nulla, szóval elképesztően lehúznak, ilyen társaságba ne akarj bekerülni!A főnökök meg üvöltöznek veled, ha valamit nem jól csinálsz.Legalább is nekem ilyen jött össze.Soha többet nem mennék oda!!!!
2009. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat s az élményeket!
2009. szept. 15. 14:30
 5/8 anonim válasza:
90%
December óta teszkózok 445-ért. De csak mert nincs jobb... Árufeltöltő még oké. Belefér, ha éppen nem az összes osztály vezetője a te főnököd, és nem egyszerre akarnak dobozokat cipeltetni veled. Akkor oké. De a kassza... kerüld. Mindig többet kérnek, mint amit teljesítened kell. Volt, hogy 1-kor végeztem de csak 2-kor jutottam ki az épületből... nem hiába mondják rá, hogy "legalja" :/
2011. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem mindenki sík hülye csak ez a tanulatlan réteg ahol Ti dolgoztatok. Közhiedelemmel ellentétben a Tesco nem szívat minden dolgozót. A pénztárosok és árufeltöltők na őket szívatja és kihasználja. Diplomám van senki nem szívat és jól is keresek a Tescoban. Ez az aljameló diákmunka sajnos amit Ti csináltatok Én a központban vagyok IT-s nettó 120+laptop+teló+kajajegy+bkv bérlet+autó+lakhatási támogatás. Nagyon szeretem amit csinálok.
2012. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én fél éve Tescozom. Penztarban. SOSE volt semmi gondom. Ha mkndjuk a beosztaszom 15-22:00ig volt, akkor 3 ledolgozott ora utan aitomatikusan mehettem szunetre. Konyorogni se kellet. 22:00ra le volt szamolva mindog a kasszam, utana mar csak ellenorizni kelet a hiany/tobbletet. 22:05kor altalaban mindig ki tudtam csekkolni a forgokapuknal. Soot, sosem kestem le még a 22:16os buszt.

Ha pedig a munkaidom a csucsban ert veget amikor all a sor orakig, na akkor is ugyanugy be lehetett zarni, es eljonni. Nem szoltak semmit. Termeszetesen en altalaban azt mondtam olyankor a csopvezetonek h maradok meg egy oraat, ed olyankor azt is feirtuk a jelenletire stb, elszamoljaak, kifizetik!!

2015. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ilyen is van.. Olyan is van.

Ahol nem érzed jól magad,ne dolgozz. Nálunk a Tescoban csak 6 órában lehet melózni,de valamikor van 8 óra is(mint diák). Barátnőm kasszás és tervezem az árufeltöltéses melót ott.

Vannak nagyon szar Tescok,hála isten ez nem az.

Minden az emberektől függ,hogy milyen a főnökség.

2016. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!