Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrierváltás - nektek hogy...

Karrierváltás - nektek hogy sikerült? Tanár voltam, ezentúl pénzügyekkel szeretnék foglalkozni, de nincs tapasztalatom.

Figyelt kérdés

Diplomázás után 5 évet tanítottam általános iskolában, de főleg a fegyelmezési nehézségek miatt úgy döntöttem, elég volt. Ügyfélszolgálaton sikerült elhelyezkednem, aztán szültem 2 gyereket. Az itthon töltött idő alatt elvégeztem egy 2 éves pénzügyi szakügyintéző OKJ-t. Tudom, hogy főiskolát, egyetemet kellett volna, de az a már meglevő diplomám miatt fizetős lett volna számomra, és nem állunk úgy anyagilag.

Most ott tartok, hogy vége van a Gyed-nek, és állást keresek az új szakmámban, de mindenhova tapasztalatot várnak el, ami nekem nincs.

Mit gondoltok, mi lehet a kiút ebből a helyzetből? Nektek hogy sikerült egy másik területen elhelyezkedni?



2013. márc. 14. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozni kell. Amikor én egy teljesen új pályán helyezkedtem el (saját választás, nem kényszer) akkor először nagyon alacsony bérért sikerült, de ezt be tudtam annak, hogy nem volt tapasztalatom és bíbelődni kellett a betanításommal. Onnan 2,5 év után, már tapasztalattal a hátam mögött felvételiztem egy másik helyre sikeresen. Ott már megtérült minden, mert 3x annyi bért kaptam mint az előző helyen!
2013. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pályázz sok-sok helyre, előbb-utóbb fel fognak venni!
2013. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, pályázok én mindenhova. :)
2013. márc. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!