Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel hol kereshetem...

Érettségivel hol kereshetem meg a nettó 100e Ft-ot?

Figyelt kérdés
Van valami konkrét ötlet, h milyen irányban érdemes körülnéznem? Budapest, Pest megye, 35/L

2013. márc. 15. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehol se kapsz csak érettségivel olyan munkát ahol nettó 100 e.t kapsz.

Inkább tegyél le egy szakmát. De ezt már eddig is megtehetted volna.

Csak érettségivel nem mész sokra a mai világban. Lassan már ott tartunk, hogy ha a kukáskocsi hátuljára akarsz felállni oda is érettségi kell.

2013. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kereskedelmi és egészségügyi végzettségem van, és egyműszakos állást keresek, így értem a nettó 100eFtot. Kereskedelem nem fizet ennyit, az egészségügy meg folyamatos munkarendes, s rengeteg túlóra.
2013. márc. 15. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Kezdőként sehogy, ha nem akarsz túlórázni.
2013. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bruttó 140-150. ezres fizetést egy sima érettségivel sehol nem fogsz kapni.
2013. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
15 éve dolgozom kórházban, betegágy mellett, onnan szeretnék váltani, csak épp fogalmam sincs, merre...
2013. márc. 15. 13:25
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de én KIZÁRÓLAG bejelentett, fix béres főállást keresek, MLM nem érdekel. Épp azért akarok váltani, mert a családom nehezen tolerálja, hogy sosem vagyok velük, mindig dolgozom. Mellékállás végképp nem fér bele...
2013. márc. 15. 17:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Haha, utolsó, OVB, EBC, vagy Lyoness? Menjél inkább kapálni.
2013. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én Zepterre tippeltem, de a lényeg ugyanaz, Magyarországon jutalékos alapon csak éhenhalni lehet :(
2013. márc. 16. 15:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod és folyamatosan képzed magad, akkor nem biztos.
2013. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél egy bruttó 150 ezer ft körüli munkát, akkor sajnos tanulnod kell, mert a jelenlegi végzettségeddel sajnos nem találnál ilyet. Ajánlom a pénzügyi-gazdasági szakokat, vagy mérlegképes könyvelő, bár ugye gyakorlat nélkül meg ezekkel nehéz elhelyezkedni, de mégis már valami.

Vagy végezd el a kisgyermekgondozó nevelő szakot és ha van elég tőkéd, az egészségügyi végzettségeddel és a kisgyermekgondozóval nyiss egy magánbölcsit, csak ugye ehhez meg jó sok tőke kell.

Illetve férfi szakmák vannak, amiket éretsségivel lehet végezni, de azok kemény fizikai munkák, amiket jól meg is fizetnek.

2013. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!