Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem néz ki furán a HR-eseknél,...

Nem néz ki furán a HR-eseknél, hogy egy cég egyik meghirdetett munkaköréről kiszelektálva most egy újabb munkakört pályázok meg?

Figyelt kérdés
Az előző munkakörnél az első rostán, a személyes interjú után sajnos kiszűrtek. Viszont most egy olyan munkakört hirdettek meg, amit mintha rám írtak volna, nagyon szívesen csinálnám! Szerintetek nem néz ki furán, ha most egy hónap elteltével ezt a munkakört is megpályázom? Az elvárásokat mindkét esetben teljesítettem, viszont az első munkakörnél azért én is tudtam, hogy voltak nálam sokkal jobbak. (Ott 5.000 önéletrajzból szűrtek ki 70 embert a személyes interjúra, szóval elég nagy merítés volt.)

2013. márc. 19. 22:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Továbbá még azt is kérdezném Tőletek, hogy ilyenkor a motivációs levelet elég, ha csak kis mértékben alakítom át? Vagy írjak egy teljesen újat?
2013. márc. 19. 22:08
 2/3 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, sőt. Látják hogy dolgozni akarsz.
2013. márc. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De a motivációs levelet mindig az adott pozícióra szabottan kell készíteni. Szerintem kezd el a nulláról megírni.
2013. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!