Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalkozóként ti belevágnátok...

Vállalkozóként ti belevágnátok területi képviselői munkába?

Figyelt kérdés

Mellette ugyan volna munkám,de a kettő nem lenne folytatható egyszerre,így szerintem az mindenféleképpen fel lenne adva.

Viszont szeretnék már egy kicsit a magam ura lenni,szabadabb lenni,még ha kevesebb fizetésért is.Ki tudja,később a területi képviselői tapasztalatomat bizonyítva egy nagyobb céghez jobb fix fizetésért is bekerülhetnék.Meggondolandó szerintetek,vagy gondoljak arra,hogy ha annyira jó üzlet lenne,akkor kitermelném a járulékaimat,és nem vállalkozói jogviszonyban kellenék csak nekik?


2013. márc. 20. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

"ha annyira jó üzlet lenne,akkor kitermelném a járulékaimat,és nem vállalkozói jogviszonyban kellenék csak nekik?"


Választ is adtál magadnak. Eleve egy ilyen bizalmi pozíciót nem lehet külsősre bízni. Nem is nagyon értem, milyen területen van ez?

2013. márc. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem tudod egyszerre kezdeni s ha nem megy akko rlegalább megpróbáltad?

fix állást manapság feladni...

2013. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező, nem hiszem, hogy számodra nagy segítség az, ha más véleményét hallgatod meg. Segít rajtad, ha én például igennel válaszolok? Nem vagyunk egyformák, mindenkinek máshoz van affinitása. A kérdésed bizonytalanságról árulkodik, ezért azt válaszolom, hogy persze, én adott esetben belevágnék. De neked nem ajánlott.
2013. máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a kérdező igen/nem válaszokat vár. Inkább a válasz mögötti érvekre, indokokra kiváncsi.
2013. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A bizonytalan embernek is meg kell élnie ugyhogy bizonytalan ember is belevághat. Az pedig annak is helyes ha tályékozoódik belevágás elött aki biztos magában ugyanis nem a szinlelt határozottság miatt lesz valaki tévedhetettlen.
2013. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazad van. Csupán az a kérdés, hogy érdemes-e annak vállalkoznia, akit befolyásol mások véleménye, mert nem elég tudatos? Amire ő alkalmas, nem biztos, hogy én is az vagyok. Ugyanez a helyzet fordítva is. Akár igen, akár nem a válasz, érveket mindkettő mögé lehet tenni. Azonban azok az érvek egy személyre vonatkoznak. Arra, aki azokat kimondta.

A siker nem véletlen és ritkán köszönt be a "majd lesz valahogy" filozófiával. A siker mögött tudatosság és tervezés szokott jellemzően állni. A magam részéről épp ezeket a tulajdonságokat nem fedeztem fel a kérdezőben.

2013. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jobban kell figyelni Az hogy valaki informálódik ép e tudatosság amit hiányolsz.

Inkább veled lehet gond ha informálódás általi befolyásolást negatívként tüntetsz fel, hisz ép az információ az ami befolyásolja a döntésünket.

Információ nélkül nem lehet felelősségteljes döntést hozni.

2013. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elbeszélünk egymás mellett, de semmi probléma. Nem érthet mindenki mindenkit.
2013. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Epic win is epic!


Hallgass jószándékra, ezáltal ne hallgass senkire. Így jószándék tanácsát se fogadd meg, tehát hallgass másokra....

2013. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!