Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes hajhosszabbítást...

Érdemes hajhosszabbítást (plusz még egyebeket) tanulni?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy nagyon sok hajhosszabbító van, viszont imádok hajakkal foglalkozni, a sajátomat is évek óta magamnak csinálom. Pl. afrofonás, műraszta, hajhosszabbítás - mikrogyűrűzéssel. Ezeket mind csak "ellestem" idáig, hogy hogy kell és így magamnak csinálom.

Egyedül vagyok, 25évesen egy gyerekkel és már 2éve nem találok munkát, ami az időrendembe is belefér, így azon gondolkodok, mibe lenne érdemes belevágni, amibe anyagilag sem annyira megterhelő viszonylag és élvezném is csinálni.

Van ennek jövője? Vagy már ez is annyira elcsépelt,mint pl. hogy mindenki műkörmös manapság? :S



2013. márc. 24. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
ha semmilyen végzettséged nincs, vagy úgyse vesznek fel sehova gyereked viszont igen, akkor jobb, mint a semmi, bár minden pics@ ezt csinálja...
2013. márc. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Belevághatsz, de már sokan csinálják nagyon. Én mondjuk csak olyanhoz jártam (amikor volt hosszabbításom), aki fodrász volt és 10 év tapasztalata volt hajhosszabbítás terén.Kezdőhöz biztos nem mennék.
2013. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de ha csak sima hajhosszabbítást vállalnál, nem mennél sokra vele, mert azt össze is kell vágni meg sokszor festeni is kell, szóval fodrász is kéne, hogy legyél mellé. Először kuponnal tudnád reklámozni magad, és akkor kialakulhatna egy vendégköröd.
2013. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!