Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nappali tagozat és munka...

Nappali tagozat és munka egyszerre: mennyire sikerülhet jól?

Figyelt kérdés
Elsősorban az anyagi vonatkozásaira vagyok kíváncsi. Már eldöntöttem, hogy munka mellett megcsinálok egy mestert (időben elég jól össze lehet hangolni), de lehet hogy más munkát (munkákat) is keresek mellé. Van valakinek ilyesmiről tapasztalata? Mit, mennyiért, hol stb. Írd meg bátran, névtelen :) A hasznos bőséges válaszokat felpontozom!
2013. márc. 29. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésed. Mestert és munkát jól össze lehet hangolni. És amellé még más munkát is keresel mellé? Heti 40 órás munka mellé még heti 40 órás munkát?

Elég durván hangzik...


Ha csak a címben lévő kérdésed áll: simán. Én a főiskola utolsó 2 évében nappalin, főállásban dolgoztam már, heti 40 órát. Csak akarni kell.

2013. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a mestered? Mert nem mindegy, hogy egy heti 30 óra labormunkát igénylő biokémia mesterről beszélünk vagy egy bölcsész-büfé dologról, ahol tényleg mindegy, ha nem jársz be.


Ennek függvényében a munkával kereshető pénz is lehet havi 50 meg 450 között akármi.

2013. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha úgy tettem volna fel a kérdést, hogy levelezőn készülök megcsinálni, akkor még érteném hogy nem érted. Nappali mellett dolgozni kicsit zűrösebb, a mostani munkahelyemen kívül nem is nagyon találkoztam olyannal aki belevágott volna. Itt tényleg jó lehetőségek vannak erre, mert nem egy "hétfő-péntek nyolctól négyig" meló, simán be lehet fontosabb órákra járni.

Viszont ugyanúgy 40 óra/hét mint másutt, ezért is gondolkozok rajta hogy majd esetleg váltanom kell, ha más nem diákmunkára (nyilván nem mint szendvicsember). A más munkát kereseket így értettem, nem úgy hogy főállás+suli+mellékállás.

Gazdasági szak egyébként egy komolyabb egyetemen, szóval valahol a büfé és a biokémia között félúton van abból a szempontból hogy mennyire kell komolyan venni.

2013. ápr. 6. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!