Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztosító tanácsadóként...

Biztosító tanácsadóként mennyit lehetne keresni?

Figyelt kérdés
Egy jó barátom területi főnök az egyik nagy biztosítónál.3 nagyvárost irányít. ő keresett meg a napakban hogy legyek nála tanácsadó.mindenben segíteni fog . már egy 3 éve is megkörnyékezett akkor nem érdekelt a dolog.de most belevágtam.most lesz az oktatás majd a vizsga. szerintetek reálisan mennyi pénzt lehet ezzel keresni ha rátermett vagy benne? akinek van tapasztalata megírhatná előre is köszi.még fiatal vagyok 22 éves de valamit kell kezdenem az életemmel. eddig nem nagyon érdekelt semmi. egyelőre ez sem ,de ebbe látok valami fantáziát:) előre is köszi
2013. márc. 30. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy, több százezret, ha nem vagy az, akkor totál ráfizetés, a gatyád rámehet a járulékok kötelező fizetésére, ugyanis vállalkozó leszel.
2013. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az első írja.

Ha nem kötsz szerződést akkor egy forintot nem fogsz látni csak a havi 70 ezer járulékot, a benzin+telefon költséget fizetheted majd.

Ezt úgy érdemes, h vagy diák vagy illetve másodállásban, mert akkor nem kell fizetni járulékot.

Aztán ha beindult és megy akkor esetleg váltani, de így elég nehéz.

Barátnőm is így kezdte el, mert a benzin+telefon költség kb havi 10 ezerből megvan, szal sokat nem veszíthetett, de így meg nem sok ideje van, viszont az is igaz, h egy délután alatt meg lehet keresni a minimálbért.

Aki meg őt intézte be az meg ilyen havi 6-700 ezreket rak már zsebre.

De ehhez nagyon kitartónak kell lenni, sokan pár kudarc után feladják.

2013. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindenképpen másodállásban kezdeném a járulékok miatt! és ha beindultam akkor váltanék! a két munkát összerakva már elég jól lehet talán keresni. aranyosak vagytok köszi a válaszokat!
2013. márc. 30. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó barát, aki belerángat ilyesmibe? Óvatosan ezzel..


Az utóbbi években több ismerősöm is megkeresett ilyen-olyan ügyekkel. Pénzügyi tanácsadó, MLM, ilyesmikkel. Éppen mivel sikerült bepalizni őket, arra próbáltak engem is rávenni. Mindegyiknek nemet mondok :) Kitartóan és következetesen :)

2013. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jó kommunikációs készséggel rendelkezel, meg tudod magyarázni az embereknek, hogy milyen jó, ha havi min, 10 ezret tud fizetni a biztosításra (mert mindig azt fogják beléd sulykolni, hogy életeket köss, mert abban van a pénz), akkor nyert ügyed van. Folyamatosan ügyfeleket kell kutatnod és rábeszélni őket a te cégedre, ja, és nem árt, ha van nálad tartalékban bőven pénz, mert ha kötsz egy biztosítást, amit egy idő után az ügyfél visszamond, akkor a teljes jutalékot, amit érte kaptál az utolsó fillérig (általában egyösszegben és azonnal) vissza kell adnod.

Ja, és valószínű neked is azzal kezdik, hogy először az ismerőseidnek köss mindenfélét (akik lehet, hogy ezért majd megutálnak, mert megunják, hogy mindig ezzel zaklatod őket).

Nem lebeszélni akartalak, ezek az én tapasztalataim.

2013. ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!