Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozik már a nyíregyh...

Valaki dolgozik már a nyíregyházán a Raiffeisen Banknál?

Figyelt kérdés

Arra a munkára gondolok, amit a főiskolán kell végezni.

Most adtam be a papírokat, és 3 rostán kell átmenni, hogy képzésre menjek. De lenne pár kérdésem.

- az első teszttől kb mennyi idő múlva kezdődött a 4 hónapos képzés?

- a telefonos interjún milyen kérdéseket tettek fel? meddig tartott? ti mit mondtatok magatokról?

- a személyes interjú milyen volt? úgy hallottam, hogy különböző szituációkban kellett részt venni? milyenek voltak ezek?

- mondták, hogy a képzést már fizetni fogják. meg lehet kérdezni, hogy milyen összegű volt a fizetés, és hogy mikor és milyen részletekbe kaptátok? (fontos lenne, mert albérletbe szeretnék költözni)

- a tesztek, vizsgák nehezek voltak?

- maga a munka milyen? mit kell csinálni? milyen a társaság, és a vezetők?


Előre is köszönöm a válaszokat!

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mire számítsak.



2013. márc. 31. 07:55
 1/1 anonim válasza:
Engem is érdekelne a válasz! Én is most jelentkeztem a nyíregyházi bankfiókba. Pár évvel ez előtt voltam állásinterjún Mátészalkán. Ott nem volt sem írásbeli, sem szituációs feladat csak is szóbeli elbeszélgetés.
2013. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!