Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mit illik és mit...

Szerintetek mit illik és mit nem egy pincérnek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
"Amelyik pincér nem tud mosolyogni, jobban tette volna, ha vendégnek születik." Gundel Károly
2013. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Illik orulnie a vaskos jattnak amig adtam minden kapucsino utan, de ne fogja meg a vallamat, ne erjen hozzam meg akkor sem ha eredetileg mufurc francia az illeto. Ok kedves hogy orul, meg kedves volt utana felettebb, pedig tudjuk milyenek a franciak. De utalom ha hozzamernek.

Barki. Kiv. akinek ez a munkaja: fodrasz, kozmetikus, orvos. Am annal is erzem ha mas as erintes... mint pl. a fodraszomnal is...

2013. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát mi múltkor bementünk egy étterembe kajálni, ahol épp valakik osztálytalálkozót szerveztek. Hozzáteszem, hogy még csak nem is ettek, és tisztára kocsmahangulat volt bent.

Megkértük a pincért, hogy szólna-e nekik, hogy kicsit vegyenek vissza a hangerőből, mire az volt a válasza, hogy ő nem, nem a saját ellensége.

Hát a végén a saját maga ellensége lett, mert nem kapott borravalót.

Nem tudom, hogy ilyenkor mi a szokás, de elég sokáig türelmesek voltunk, de mikor már azt hallgattuk, hogy ki hol mit csinált, akkor kezdett felháborító lenni.

Ennyi erővel mehettek volna egy kocsmába vagy kávézóba.

Persze lehet, hogy tévedek, és tök jogosan ordibáltak az étteremben, de mi nyugodtan szerettünk volna kajálni és az embernek kulturáltan kéne viselkednie egy étteremben, a pincérnek meg gondoskodni arról, hogy a vendégek jól érezzék magukat.

2013. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hat a pincer valoban nem a maga ellensege mert sanszos hogy egy nagy csapattol tobb jattot kapott mint amire szamitott toletek.


en amugy ee hoznak ilyen vacak helyzetbe a pincert.

ha valami bajon van altalaban magam allok fel es szolok hogy akkor a cigarettat el lehet oltani mert nem a dohanyzohelyisegben vagyunk vagy hasonlok.


de szemelyzetet ket vendeg koze nem allitanek...

foleg ha alacsony szinten all az illeto mint egy pincer.

nah meg a csapattol vszeg jo jattot kapott.

szoval be legy olyan naiv hogy azt hiszed erdekelte hogy nalatok a sajat ellensege volt-e vagy sem...

2013. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
felreutesek - telefonrol irok. modinak koszonnem ha atirna... nah meg hoznek nem hoznak...
2013. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát így is lehet nézni, mindenesetre szerintem tőlük sem kaphatott több jattot, 1 órát voltunk ott és egy ásványvizet nem vettek, na de nem is más pénztárcájában akarok turkálni. (Amúgy mindig szoktunk jattolni, nem is keveset...)

Mi is többen voltunk és egymás szavát nem hallottuk. Ha nem lettünk volna ilyen éhesek, továbbmentünk volna.

Teljesen mindegy, gondolom neked is volt már olyan, hogy valami miatt nem volt szimpatikus egy étterem, hát nekünk sem lesz ez a kedvencük, és ha a társaság kulturáltan tudott volna viselkedni, akkor semmi gond nem lett volna. Na mindegy, kicsit elkanyarodtam a témától, mert itt már az emberek bunkóságáról van szó, legalábbis szerintem vannak helyek, ahol illik viselkedni.

2013. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

persze megertem a te nezopontodat is.

felettebb kellemetlen tud lenni neha 1-1 tarsasag...

de igen, pincerek nem nagyon fognak intezkedni ket tuz koze allni pont a jatt miatt...


ma egy olyan savanyu kepu pincerno szolgalt ki minket... komolyan olyan volt mintha fajdalom lenne neki hogy ottvagyunk. nah as ilyet utalom. lehet hosszu volt a nap, de basszus ez a munkaja ne ugy hozza mar ki as italokat mintha citromba harapott volna...

fajdalom ranezni is.


amit meg utalok ha nem nezi a vendegeket es nem veszi eszre ha msr ezer eve fizetni akarok vagy rendelni valamit hanem a kis baratosnejaval a pultban dumcsikal...

amikor vadaszni kell oket. hat az ilyen ne is varjon jattot pedig altalabn bokezu vagyok.

allee amugy kavezo-bar fent a mozinal.

2013. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!