Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövőre érettségizem szakközépb...

Jövőre érettségizem szakközépben és utána szeretnék munkát vállalni, lehetőleg külföldön?

Figyelt kérdés
4 éves szakon vagyok ami igazából semmire sem jó, lehet végzek majd még egy pincér-szakács tanfolyamot, hogy aztán valahol külföldön vállalhassak munkát. Az ilyen helyekre főleg ismeretség által lehet kikerülni, vagy van esély rá, hogy neten valahol találhatok munkát? Ha igen tudtok ilyen oldalakat? 18F

2013. ápr. 2. 18:18
 1/4 A kérdező kommentje:
az se lenne gond persze, ha kezdetben a környéken tudnék valami munkát találni gyárban is akár, csak valami melóm legyen.
2013. ápr. 2. 18:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugatra a vegzettseg annyira nem szamit, de a nyelvtudas es talpraesettseg annal inkabb!
2013. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sima érettségivel elég nehezen fogsz munkát találni Legalább egy OKJ végez még el, mert érettségivel olyan munkára jelentkezhetsz amivel 8. általánossal is.
2013. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amióta külföldön vagyok, azt tapasztaltam, hogy elsősorban a tapasztalat, nyelvtudás, jó munka alapján vesznek fel/tartanak meg egy munkahelyen, nem pedig a végzettség alapján. Azonban ha tovább akarsz lépni munkaügyben, akkor célszerű legalább egy szakmát szerezni.
2013. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!