Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb: a burkoló vagy...

Melyik a jobb: a burkoló vagy a targoncás?

Figyelt kérdés
E között a kettő szakma között gondolkodom. Idén végzek a burkoló szakmával, van érettségim, és a targoncást vizsát szeretném megcsinálni. Külföldre nem szeretnék kimenni, itt akarok elhelyezkedni és megélni. Az is a probléma, hogya burkoló nem is tetszik, sőt utálom. Anyagi okok miatt mentem arra, mert az ösztöndíjas.
2013. ápr. 2. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A targoncás egy helyen dolgozik, raktárban vagy ipartelepen.

Attól függ melyik céghez mennél, de van ahol nagy a hajtás. Nem csináltam, de szerintem meg lehet unni, viszont fizikailag kevésbé megerőltető mint a burkolás. De ha nem tetszik a burkolás, akkor ne csináld!

2013. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Logisztika, csomagszállítás, raktározási területen könnyen el tudsz majd helyezkedni targoncásként.
2013. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként a fizetés sem rossz targoncásként. Nem kiemelkedő, de meg tudsz belőle élni!
2013. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát sajnos nem tetszik a burkolás... Nem nekem való, meg mint írtam, csak úgymond kényszerből mentem erre. A targoncáshoz viszont lenne kedvem. De 2 műszak max., három műszak az felejtős, amellett élete sincs az embernek...
2013. ápr. 4. 18:31
 5/6 Presy válasza:
Én is burkoló vagyok én tavaly végeztem utáltam régen ma már szeretem azt válaszd amelyikbe több lehetőséget látsz de burkoló szakmát jól kitanulod sok minden szakmával egybe vág igy könyebb elhelyezkedni meg mivel hiány szakma így megfízetik , de ha egyáltalán nem megy akkor tedd le targoncásit és mellete maszekolhatsz :D
2013. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is amúgy! Már letettem amúgy, csak a jogsira kell várnom. De nagyon szeretem csinálni, ebben szeretnék melózni. Mellette maszekolhatok is kiegészÍtésképp.:D
2013. júl. 12. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!