Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az ügyfélszolgálati...

Milyen az ügyfélszolgálati munka? Hogyan lehet ilyen állást kapni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pályakezdőként bekerültem egy ilyen céghez, de nagyban függ attól, hogy milyen típusú ügyfélszolgálatra jelentkezel. Milyen végzettséged van?
2013. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Különösebb végzettséget nem szoktak kérni hozzá. Érettségid legyen. Office tudás meglegyen (Word, Excel).

Egyre több helyre kérnek nyelvtudást, viszont alapfokú tudás ilyen esetben nem szokott elég lenni. Használható, "élő" nyelvtudást kérnek. Amennyiben az angol/németen kívül más nyelven is beszélsz, akkor nyert ügyed van!

2013. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan ügyfélszolgálatok, ahol szakmát is kérnek, ezért kérdeztem, hogy milyen végzettsége van. Számítástechnikai és/vagy gazdasági végzettséggel, például szoftvertanácsadó is lehet.
2013. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!