Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Úgy érzem nem jó irányba...

Úgy érzem nem jó irányba halad az életem. Németet tanulok az egyetemen, nem úgy érzem később nem tudnék ezzel foglalkozni, mert enm annyira érdekel és rájöttem nem az én világom. Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Rádöbbentem, hogy nem vagyok jó annyira németből, hogy később ezzel foglalkozzak, és nem is annyira érdekel. Most elkezdtem járni Forever Living Product előadásokra, ezt szeretném kipróbálni, ebből megélni. Jó döntés lenne ez, ha a foreverrel foglalkoznék, a marketing része vonz természetesen, hiszen az hoz pénzt.

2013. ápr. 4. 14:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
32%
Az valami MLM?
2013. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
50%

Hat ez az emberek 99%-anak nem szokott bejonni.

Nyilvan van aki jol keres vele en is lattam 30-50 millas videki hazat Okonetbol... de ez ritka.


Ilyenre biztos hogy nem alapoznam az eletemet.

A megszerzett tudast senki se veheti el toled.

De az halal biztos hogy ezek a MLM cegek a fasorba se lesznek 50 ev mulva. Nem latoe hogy mindig ujak es ujak jonnek?

2013. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
44%
Nem, neked nem jó döntés. Ha ennyire bizonytalan vagy magadban, akkor semmiképp. Pláne ha egy olyan oldalon kérdezed, ami hemzseg a mlmszagértőktől.
2013. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
47%

ma 15:01

Kár, hogy a legöregebb MLM cég már több, mint 100 éves az FLP pedig már több, mint 35, de a fasorban sem lesznek. Hahahahaa.

Mindig újak és újak jönnek? Mégis milyen újak és újak? Tudod te egyáltalán, hogy mi az mlm? Meg tudod különböztetni a piramisjátéktól. Nem! Csak írkálod az okoskodást.


Kérdező na látod ilyen színvonalas mlmszagértő válaszokat fogsz itt kapni.

2013. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem nem lenne jó döntés,azért némettel többet tudnál kezdeni,elmehetnél tolmácsnak,szinkrontolmácsnak,én a helyedben szereznék valami jó szakmát hozzá,de az FLP nem tudom nem rossz,de van tőle sokkal jobb dolog,mondjuk egy SAP tanácsadó vagy programozó,azok sokkal többet keresnek és nyugodtabban élnek nem azon feszengenek,hogy ,,jajj vajon holnap belépe X.Y.,eljön-e előadásra".

,,Jajj most nem tudok menni,jajj most szül a kutyám,jajj ez jajj az".A nyavalya vesződjön az emberekkel,hogy én kilincseljek utánuk,mert akárki akármit mond nekem kell utánuk menned,nem ők jönnek.

Nézd meg egy SAP-s vagy egy szoftvermérnököt,kézzel lábbal hívják nem kevés pénzért na ez a különbség.Nem rossz az MLM de olyasmi kell ami újabb,én most megnézek egyet az nagyon jónak tűnik,mert a termék nagyon fontos itthon.

2013. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
0%
Lemaradt,erre ne alapozd az életed.Hidd el,én voltam pénzügyi tanácsadó is,és egy rakás sz@r volt,kilincseltem az embereknél,voltak akik el se jöttek a tárgyalásra,vagy nem akartak kötni,vagy nem voltak hitel képesek,egy csomó utána járás,bankokkal boxolás,kardoskodás,hívogatni őket,nem veszik fel,megígérik,hogy jönnek nem jöttek el,ki voltak kapcsolva.ELEGEM lett,kerestem egy év alatt 40.000 Ft-ot jujj de sok,ezt ma már naponta vagy másfél naponta meg keresem ezt a pénzt a szakmámmal.
2013. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
54%

ma 14:24

Azért, mert neked nem jött össze, azért már másnak sem megy?? Nevetséges. Én is voltam biztosítási ügynök (pénzügyi tanácsadónak nem nevezném, mert attól barmi messze van) Havi átlagban kerestem 350e-400e Ft-ot és jóval kevesebbet kellett dolgoznom, mint alkalmazottként. De dolgozni kellett vele.

Csak aztán amikor rájöttem, hogy ez mennyire rossz az ügyfélnek, akkor otthagytam az egészet. Az egyik ismerősöm fél év alatt elbukta a befektetésével a pénze felét. Akkor döntöttem úgy, hogy többet ezt én nem csinálom még ha jól is kerestem vele.

2013. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
53%

Kitalálhatom azt az mlm-et amit te megnéztél és olyan jónak találtál? Ugye az MLM diszkont az? Azt nyomatják mostanában akik elhiszik, hogy az elején kell elkezdeni. Ha egyáltalán elindul, de még akkor is kérdéses, hogy működőképes marad-e és nem-e fog működésképtelenné válni, úgy mint az Organic mission.

Ráadásul nagyon bűzlik ez az FLP lejárató duma, hogy újabb mlm. A régi MLM cégek már évtizedek óta bizonyítanak, csak kevés olyan megbízható és jól működő mlm cég van, mint az FLP.

2013. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%

Nem,hanem ez lenne az [link]


Én ezt hasznosnak tartanám,mert nagyon komolynak tűnik,katasztrófa a mai nyelvtudás nálunk.

OMI tényleg összeomlott teljesen?Csődbe ment,vagy mi van ott?Mert hallottam egy és mást.

2013. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
21%

2-es vagyok.


Kedves MLM parti kommentelo.

Pont az ilyenek miatt utaljak az MLM-et oly sokan.

Mert a kommentjeid arrogansak, valamint szemelyeskedok.

Okoskodik itt... "szagerto". Felettebb lenezo es gusztustalan modor.


Leirtam a velemenyem. Igen. Lattam mar olyat aki ebbol meggazdagodott, de ilyen nem sok van.

Viszont teny hogy valamit felkapnak, mindenki belep aztan kilep es a vegen mar semmit nem hallani rola, max. neha egy-egy fel fullel elkapott gyorsettermi beszervezest hogy nah meg ez is letezik...


Mino szanalom volt az az "oltonyos" kissrac is a Burger Kingben aki egy ezereves ocska PDA-val probalt meno jegyzetet kesziteni mikozben nyomatta a tipikus milliomos szoveget...


Nah az ilyen hanyinger. Es a tobbseg ilyen. Mert valljuk be a legtobb embernek nincs akkora kapcsolati rendszere ami eleg lenne egy ilyenhez. Az a no is aki milliomos lett szerintem csak azert lehetett milliomos mert o kezdte el egy videki kisvarosban, az ilyen helyeken meg mindenki ismer mindenkit, sok kapcsolata volt, es az ottaniak egymast hivtak be az anyukak, a haziasszonyok es vettek a termekeket. De a fovarosi nyomi egyetemista ezt nem tudja eladni a koliban es innen jonnek a tapados majmok. Akik maskepp nem tudnak embert szerezni.


Engem is hivtak mar be ilyenre... Persze masrol volt szo. Meg ott se nyogte volna ki egy szoval se hogy ez MLM. Mert engem mas erdekelt volna. Aztan en kerdeztem ra hogy ez nem egy MLM ceg? De. Akkor sajnalom de nem erdekel -mondtam.


A kardoskodo, akaratos, a masikat lehulyezo arrogans alakokat nem kedvelik az ugyfelek, a vasarlok...


Remelem nevvel es arccal nem ilyen az attitudod.

Amugy tedd fel magadnan a kerdest: te milliomos lettel ebbol?


Mert oszinten mit szamit hogy a Belanak mije van. Az szamit hogy adott dologbol temagad mennyit profitaltal, nemde? Szoval lehet peldalozni de engem nem erdekel. En tudom hogy nekem nem lenne ez jo, mint ahogy a tobbsegnek se jon be, tudom hogy a termekeik hot dragak hogy a jutalekokat fedezni tudjak szoval nem erdekel az MLM.

2013. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!