Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítség! Hogyan lehet valós,...

Segítség! Hogyan lehet valós, otthon végezhető munkát találni, ismer valaki ilyet? Nappali tagozatos hallgató vagyok. Fordítás, gépelés, stb.

Figyelt kérdés
Mivel nappalis vagyok, így nem tudok vállalni jelenleg napi 8 órás munkát, és mivel sokat utazom, kevesebbet sem. Fordítás, gépelés, bármi ilyesmi jó lenne, amit itthonról tudok végezni. Létezik ezekből valami valós is?
2013. ápr. 8. 00:58
 1/2 anonim válasza:

Helo!


Talan az alegjobb, ha olyan oldalakon hirdetsz, ahol van a forditasra igeny. Peldaul facebookon a müncheni magyarok oldalon sokan kernek erettsegi, öneletrajz, szerzödes forditast... es több szazan vannak a csoportban. Ez talan a legvaloszinübb alkalmi munka, persze a nyelvtudasodnak megfelelö helyeket kell talalni.


A többi szerintem ugy, hogy ennyire kötött az idörended, eselytelen.

2013. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
csinálj elemes töltőt, dólgozz a spájzos tescoba
2013. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!